דולב ארד

דולב ארד

איש חינוך, מחקר וחברה הפעיל בזירה הציבורית-פוליטית, מומחה בהובלת תהליכי פיתוח וקידום מדיניות ציבורית. מחפש את החיבור היהודי הייחודי המתאים לאדם, לרגע ולמקום.
כיום סמנכ"ל אסטרטגיה בארגון 'פנימה', בן קיבוץ ניר יצחק שבעוטף עזה, רס"ן במילואים בחטיבת הקומנדו, ומתגורר בגבעתיים עם בעלו.

מזמין אתכם לצאת איתי למסע המיוחד שלכם. אין ולא היה טקס חתונה כמו זה שיהיה לכם. הוא יתאים לכם, יתפר למידותיכם, יחד נהפוך אותו להיות אתם. נמצא את נקודות החיבור למשפחה, למסורת, לעבר ולעתיד, לעם היהודי, לערכים האוניברסליים, לתפישת העולם שלכם, נכניס את האנשים הקרובים מתחת לחופתכם, וניצור טקס אחד, קצר, קולע, לא כבד במיוחד, כזה שיש בו גם וגם, אבל עם התיבול הייחודי של מה שיצרתם ועברתם עד כה.

יאיר ותמר, אוגוסט 2016

העבודה עם דולב היתה מדהימה! הוא היה קשוב למה שביקשנו, הציע רעיונות מניסיונו ועזר לנו להפוך את החוויה למשמעותית ונעימה. התוצאה הייתה יוצאת מן הכלל!

צילום: לימור יוכי הרפז

פלג ובר, מאי 2018

דולב היקר, התאוששנו קצת והגיע הזמן להגיד לך המון המון תודה! איזה כיף היה לנו להכין איתך את הטקס ואיזה כיף ומשרה ביטחון היה לעמוד איתך בחופה! היית מרגש וקשוב והיה פשוט מעולה! (הרבה באו לשאול מי זה הרב)
אז באמת, היה מדהים. איך כמוך!
צילום: Ben Wellingstein

 

שחר ומעין, יוני 2019

דולב חיתן אותנו יחד עם מנחה נוספת. היה קליק מיידי, ובפגישה אחת הצלחנו להפוך מחשבות מבולגנות לטקס משמעותי ומרגש. דולב שילב את ההיכרות העמוקה שלו עם המסורות והנורמות יחד עם הקשבה לרצונות שלנו, ועזר לנו ליצור את הטקס שהרגיש נכון עבורנו. ההנחיה המשותפת הייתה נהדרת, דולב והמנחה הנוספת עבדו בשיתוף פעולה ותפעלו את החופה ברגישות ובתשומת לב.

צילום: שיר פלד

אור ובר, יוני 2021

דולב, עוד לא עיכלנו את מאורעות ערב שישי אבל רציתי לכתוב לך שבזכותך החוויה של הטקס הפכה לנכונה וכנה יותר, הצלחנו להביא את עצמנו בצורה הכי אמיתית, עמוקה וחשופה ובעיקר הרגשנו שיש מישהו שאנחנו סומכים עליו במליון אחוז שינהל את הכל בצורה מכובדת, רצינית ועדיין קלילה וכיפית. זה לא קרוב אפילו כדי להסביר לך עד כמה היית משמעותי בשבילנו בכל התהליך ובטח ביום החתונה עצמה. כל ההנחיה הייתה מדוייקת לנו וזכינו שהסכמת לעבור את זה איתנו.

צילום: דנה בר און

 

אין המלצות לעורך הטקסים