טקסי חתונה

מזל טוב! החלטתם להתחתן! הֲוָיָה מציעה לכם טקס חתונה בדרך שלכם.

טקס החתונה הוא אחד המעמדים המשמעותיים והמרגשים בחיי כל אדם. טקס החתונה מהווה הצהרה שלכם כזוג בפני העולם, על המעבר לחיי זוגיות ממוסדת ועל הקמת בית ומשפחה.

הצטרפו לאלפי זוגות שבוחרים ברגע כה מרכזי בחייהם לקיים טקס חתונה בדרך שלהם. טקס חופשי ושיוויוני, שמחובר למסורת היהודית ולהוויה הישראלית המודרנית. טקס שמדבר בשפה שלכם, שרלוונטי לחיים, לזוגיות ולהשקפות העולם שלכם. טקס חתונה שבו אתם עומדים במרכז, ולא הרב או הסלברטי התורן.

אתם מקפידים על בגדים שישקפו את אישיותכם, ועל מוסיקה שתבטא את טעמכם. הולכים לטעימות ובוחרים קייטרינג שמתאים לכם. ומה עם הטקס עצמו? שישקף את עולמכם והשקפותיכם? את מי שאתם?

טקס החתונה הישראלי של הויה הוא טקס המעוצב על ידי הזוג בהנחיית עורך או עורכת טקסים מיומנים. תהליך ההכנה כולל היכרות עם עורך/ת טקס החתונה, בירור השקפת עולמו של הזוג, הכרות עם תכני וסמלי טקס החתונה, ולבסוף עיצוב וגיבוש טקס הנישואים האישי שלכם.

רוצים שחברה קרובה או בן משפחה ינחו את הטקס? אין בעיה! אנו נלווה אתכם בתהליך בניית הטקס, נדריך אתכם להתאים את הטקס לצרכים ולערכים שלכם, וניתן לכם את הכלים הדרושים בכדי ליצור טקס משמעותי, רלוונטי ומרגש.

טקס החתונה היהודי המסורתי הוא מקור ההשראה לטקס החתונה שאנחנו עורכים. עם זאת, אנחנו רואים לעצמנו חובה ליישם בטקס החתונה הישראלי גם את עקרונות השוויון וההדדיות, ומאמינים כי בכך אנו מבטאים את השקפת עולמו של רוב הציבור הישראלי. ברוח זו אנו מציעים לקיים מעמד של חופה הכולל ברכה על היין, קידושים הדדיים והחלפת טבעות, כתיבת כתובה חילונית על ידי בני הזוג וברכות מסורתיות ומתחדשות.

מבחינתנו – הטקס הישראלי של הֲוָיָה הוא הטקס שלכם.

בנוסף לטקס המשמעותי והמרגש, היחידה המשפטית של הויה מאפשרת לכם את ההסדרה המשפטית לזוגיות – תצהיר ידועים בציבור והכוונה לעריכת הסכם זוגיות שמתאים לכם.

אתם מוזמנים להכיר את עורכי ועורכות הטקסים שלנו, להצטרף לסדנה לקראת חופה, לקרוא תשובות לשאלות נפוצות והמלצות, או פשוט לדבר איתנו בכדי לשמוע עוד ולקבוע פגישת הכרות. אנחנו כאן בשבילכם.

תרצו לשלוח לנו פרטים אודות הטקס שדמיינתם ואנחנו ניצור אתכם קשר?

מלאו את הטופס שבלינק ואנו נחזור אליכם תוך שני ימי עבודה.

או צרו איתנו קשר ב- 1700-70-30-13

(המוקד פעיל בימי א' עד ה' בין 09:00 ל- 16:00)