אופיר עקיבא

אופיר עקיבא

מנכ"ל דיונה, מורה דרך, מנחה סדנאות מנהיגות, איש רוח ושטח. גר בבן-שמן.

אופיר עקיבא – איש של חיבור ורוח טובה הבונה אתכם טקס מרגש בהכוונה והקשבה.

מחבר רב המכר והשיטה "הכי טוב בדרך…" מנכ"ל דיונה, מורה דרך, מנחה סדנאות מנהיגות, בן קיבוץ, קצין חילוץ, איש רוח ושטח.

אתר אישי: www.bestway.co.il

רונית ואייל ממליצים על אופיר

הגענו להוויה לאחר החלטה שאיננו רוצים להתחתן ברבנות. היה לנו חשוב לקיים טקס שאנחנו מבינים את תוכנו ומתחברים לדברים שנאמרים בו, אך יחד עם זאת שומר על המסורת היהודית. לאחר שחקרנו את נושא החופות האלטרנטיביות, הבנו שהוויה זה בדיוק מה שאנחנו מחפשים. ארגון שלא מטיף או מקדם אג'נדה, ופשוט נותן לך להיות ולחיות לפי רצונך. לאחר הפניה לארגון הופננו לאופיר עקיבא. אדם מקסים ופשוט, ערכי ומעניין, בעל שמחת חיים, הקשבה והבנה. החיבור היה מיידי. בסבלנות וביסודיות אופיר עבר איתנו על כל שלבי הטקס, הסביר את מהותם, הציג לנו תכנים אלטרנטיביים ואיפשר לנו לבחור ולבנות יחד איתו את הטקס ותוכנו. מעבר לזה, ולדעתנו תכונה זו חשובה ביותר והכרחית למנחה טקס, אופיר היה פתוח לשינויים, קיבל כל רצון שלנו לשינוי בזרועות פתוחות, והיה קשוב אלינו במאה אחוז. במבט לאחור, אנחנו מבינים שלאופיר היתה אג'נדה אחת והיא שאנחנו נהיה מרוצים מהטקס. וכך היה. היה לנו טקס בול כמו שרצינו. ענה על כל הציפיות ומעבר. לא יכולנו לבחור טוב יותר מהוויה וטוב יותר מאופיר.

תודה רבה!! :)

רונית ואייל

אופיר ויותם ממליצים

שלום לכולם, אנחנו, אופיר ויותם, ממליצים בחום על אופיר עקיבא. כבר מהמפגש הראשון הרגשנו את הכימיה בינינו. ישב מולנו בן אדם כריזמטי וסוחף, שקלט אותנו ואת הזוגיות שלנו תוך דקות אחדות. בטקס החתונה אופיר ריגש, הצחיק ודיבר כל כך רהוט וברור, שפשוט היה תענוג להקשיב לו. ממליצים בחום ומאושרים שאופיר עקיבא חיתן אותנו! אופיר ויותם קייזמן.

 

רותי אמא של רותם, ממליצה

רציתי להודות לך על שליווית אותנו בגיבוש של היום המיוחד הזה עבור רותם. על כך שנרתמת לתוכנית שלנו ומצאת את הדרך המיוחדת לחבר אותה לערכי טקס המצווה בצורה שמשקפת את החינוך והערכים אליהם אנחנו שואפים. תודה על הסבלנות והחיוך ועל שהיית איתנו בבוקר המיוחד הזה. [/learn_moree]

אין המלצות לעורך הטקסים