עו"ד איל רמתי

עו"ד איל רמתי

איל רמתי בן 50 עו"ד לענייני משפחה, בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.
מגשר משפחה ועסקי.
בזוגיות ואב לשלושה ילדים. מתגורר בהוד השרון.

כעו"ד בדיני משפחה המשמש כיועץ לזוגות שמגיעים להוויה לייעוץ משפטי, נחשפתי גם לטקס הנישואין עצמו. גיליתי את יופיו, כוחו, גדולתו ואת ההתרגשות סביבו. כשזוג שביקש ממני לערוך עבורם הסכם משפטי ומשם מצאתי עצמי גם עורך ויוצר להם את
טקס הנישואים, מיד התאהבתי. למדתי והשכלתי על הלכות הנישואים ומאז אני מנחה עשרות טקסים מדי שנה.
אצטט משפט שכמעט תמיד מופיע אצלי בטקס: "הטקס שלפנינו הוא ביטוי של חירות ויצירתיות. יציקה של אמונה והקשבה אישית
לתוך התבנית של הישראליות היפה והטובה. הטקס שלפנינו, פריה של רוח יוצרת, רצון חופשי והרבה הרבה אהבה". 

אני אוהב את מה שאני עושה, אני אוהב לצקת את התוכן של כל זוג וזוג לתוך השלד הקיים של הטקס ואז לתבל אותו בטעם הייחודי של כל אחד מהזוגות.

ויקי ויונתן מספרים

הבחירה המוצלחת שלנו ב"הוויה" ובעורך הדין אייל רמתי הוסיפה לחתונה שלנו פן רגשי וייחודי שהבדיל אותנו מעוד חתונת חמישי בערב.

כשהתחלנו לחפש אלטרנטיבות לקשור את חיינו ללא מוסד הרבנות הגענו להוויה.

ביקשנו המלצה על עורך דין מטעמם דרכו נוכל להסדיר את "הסכם החיים המשותפים" ורצה הגורל שהגענו לאייל.

כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלי עם אייל הבנתי שאני לא מדבר עם עורך דין שהדבר היחיד שמעניין אותו זה להכין חוזה ולשלוח חשבונית, אלא שמה שמוביל אותו בראש ובראשונה הוא לעזור, להסביר ולקחת חלק אינטגרלי בתהליך מתוך שליחות.

הגענו לאייל לפגישה במשרדו ומהרגע הראשון היה ביננו חיבור. אייל תמיד הקפיד על אווירה נעימה וחברית ודאג בסבלנות להסביר לנו כל צעד בתהליך לקראתו אנו הולכים.

היה ברור לנו מהרגע הראשון שאנחנו מפקידים בידו את המלאכה, הן בצד המשפטי והן כעורך טקס החופה שלנו.

הבחירה באייל מתוך תחושת הבטן העמוקה  הוכיחה את עצמה כמוצלחת לא רק עבורנו אלא גם עבור משפחתנו ואורחינו.

אייל ליווה אותנו באופן שוטף עד יום החתונה. ברגע שסיימנו את הצד המשפטי (חתימה על הסכם זוגיות וחיים משותפים) עברנו לתכנון וכתיבת טקס החופה. אייל פרש בפנינו את כל האופציות ונתן לנו לבחור את התכנים שאליהם אנחנו מתחברים. ביחד בנינו טקס חופה מרגש שכלל בתוכו את המסורת היהודית באופן כמעט זהה לחתונה רגילה ואת הפן האישי בו ביטאנו בפני משפחותינו ואורחינו את הדברים שהיו חשובים לנו להגיד.

לאורך כל הדרך אייל ליווה אותנו כמו היינו לו למכרים ותיקים מן העבר ונתן לנו להרגיש שאנחנו זוג מיוחד ושהוא שמח לקחת חלק בחגיגה.

אנחנו ממליצים בחום על השילוב הנהדר של "הוויה" ועו"ד אייל רמתי.

ויקי ויונתן טל

ולרי פרושין - https://www.facebook.com/valeriproshin?fref=mentions

ולרי פרושין – https://www.facebook.com/valeriproshin?fref=mentions

תמר ורועי מספרים

הבחירה בהוויה הייתה לנו ברורה מראש- רצינו טקס נישואין שוויוני וחילוני, אשר משקף את ערכינו ומחשבותינו. לאחר שיצרנו קשר עם הוויה שידכו לנו את אייל רמתי להיות עורך הטקס שלנו. החל מהפגישה הראשונה הרגשנו שאנחנו בידיים טובות. לאורך כל התהליך אייל היה נעים, קשוב וחייכן- במשך 2 פגישות (מצחיקות וקלילות) עזר לנו לגבש את טקס החתונה המושלם מבחינתנו.
ביום החתונה- אייל הגיע עם חיוך ענק ושלווה גדולה. בטקס עצמו- אייל הפנט את הקהל בקולו וריגש את כולם ובעיקר אותנו. מאז החתונה- המחמאות על הטקס ועל אייל לא מפסיקות לזרום…
ממליצים בענק ובאהבה!
תמר ורועי
תמר ורועי

תמר ורועי

 

 

אין המלצות לעורך הטקסים