שאול חיים

שאול חיים

עובד סוציאלי קליני. מתמחה בטיפול זוגי ומשפחתי. בוגר תוכנית הנחיית קבוצות בתחום התרבות היהודית ממדרשת אורנים. יליד שנת 1953, נשוי ואב לשלושה. מתגורר ביישוב הקהילתי קורנית.

עובד סוציאלי קליני. בהכשרתו האקדמית הוא בעל תואר ראשון במקרא וספרות ובעל תואר מוסמך בעבודה סוציאלית בתחום קליני כולל התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי. בוגר תוכנית הנחיית קבוצות בתחום התרבות היהודית ממדרשת אורנים. שאול יליד שנת 1953, נשוי ואב לשלושה. מתגורר ביישוב הקהילתי קורנית.

יפעת ואנטון ממליצים על שאול

לפני החתונה שלנו, הכרנו את הוויה כארגון המאפשר לקיים טקסים פתוחים ואישיים יותר. כידוע, יש מי שבוחר במסלול עוקף רבנות מתוך אידיאילוגיה, ויש גם מי שלא יכול. לאחר טקס נישואין אזרחי מרגש ואינטימי בפראג בו נכחנו רק שנינו, התחלנו בהכנות לחתונה גם בארץ.

 

אצלנו התהליך היה מורכב במיוחד, עקב שילוב של שורשים דתיים ואף חרדיים מצד אחד, ואי הכרה של הרבנות ביהדות מהצד השני. לנו, בני הזוג, הנושא לא הפריע מעולם – ידענו שאנו רוצים למסד את האהבה שלנו, ושיהיה מקום בביתנו למנהגים של שני הצדדים. למשפחה היה יותר קשה, ושמחתם על נישואינו הייתה מהולה בחרדה מתגובות המשפחה המורחבת.

הגענו לשאול לאחר דרך ארוכה ופתלתלה. מיד הרגשנו שעומד מולנו אדם חכם ובעל נסיון, אשר מסוגל להכיל את המורכבות הרבה של הטקס שלנו. הוא היה מאד רגיש קשוב לצרכים שלנו, ניסה להבין מה נכון לנו, והיה נחוש ליצור עבורנו טקס שנרגיש מחוברים אליו. כישוריו והידע המקצועי שלו כמטפל משפחתי, תרמו מאד לתהליך. הוא שוחח גם עם ההורים, ותוך רגישות רבה לפחדים שלהם, הצליח לרתום אותם, ולסייע להם לעמוד מאחורינו.

הטקס עצמו היה פשוט וצנוע, ולבקשתנו היה סטנדרטי, אך ברור היה לנו שלשאול היה המון המון להוסיף, מתוך הידע והנסיון שלו. אנחנו רוצים להודות לך שאול, מקרב לב, על החוויה המיוחדת שעברנו עמך, ועל שהיית שותף בשלב מאד חשוב בבניית ביתנו וחיינו הזוגיים. תודה!

אנחנו שמחים להמליץ, בחום, על שאול חיים כמנחה טקסים. 

עידו ונועה ממליצים

שאול היקר!

אנחנו רוצים להודות לך מעומק הלב על התהליך המדהים שעברנו ביחד.. ההחלטה הייתה לא פשוטה עבורנו ועם זאת בתחושה שלנו הכרחית..

מהרגע שנפגשנו הבנו שאנחנו בידיים טובות. יש על מי לסמוך, יש מי שיודע ובעיקר יש מי שאכפת לו.

התהליך היה מעניין, מלמד, מחבר ומפרה עבורנו. החשיבה המעמיקה על כל פרט ופרט, ההתלבטות וההתחבטות בנושאים מהותיים בשבילנו הובילו את הטקס להיות שלם, נכון ונוגע ובעיקר כל כך שלנו.

אין אחד שלא ניגש אלינו אחרי החופה לומר כמה מרגש ויפה היה וכמה ככה טקס חופה צריך להיות. (כולל דתיים/חרדים) אין שמחים ומרוצים מאיתנו על הבחירה בהויה ובך באופן הכי ספציפי שאפשר.

שוב המון תודה וחיבוק חזק️,

עידו ונועה.

דיאנה וג'וני ממליצים

שאול היה נהדר והיה מסודר ומאורגן ודאג לכוון אותנו מכיוון שאנחנו הגענו רק עם רעיון כללי בלי כיוונים. היה טקס נהדר ושיוויוני כמו שרצינו, קיבלנו מחמאות והכל היה נהדר. תודה רבה!

 

אינה ואנדריי ממליצים

 

"תודה לך על הכל! על הרוגע שלך שלא נותן לנו להילחץ לרגע, על ההסברים המעניינים שלך שעוזרים לנו להתחבר מאוד לטקס ועל הרצון והעזרה שלך שנהיה מרוצים מהתוצאה! אנחנו ממש שמחים שיצא לנו להכיר אותך והכבוד הוא שלנו שאתה תנחה את הטקס נישואין שלנו.”!

 אינה&אנדרי

דנה ואיתי ממליצים

בוקר טוב שאול, עכשיו שמתאוששים מכל ההתרגשות והאנרגיות שליוו אותנו ביום החתונה רצינו להודות לך אישית על העבודה המשותפת יחד לקראת הטקס שלנו, והנחייתו. לאורך כל הדרך בלטה הנכונות שלך להיות קשוב לצרכינו ורגשותינו בתקופה מורכבת עבור שתי המשפחות. הרגשנו שהטקס הצליח לקלוע לטעמנו אחרי ניסיונות וחיפושים משותפים והערכנו את החשיבה וההשקעה מצדך.

הטקס עצמו היה מרגש מאוד, ואנו ממשיכים לשמוע מאורחינו הדים חיוביים לגביו.

מאחלים לך כל טוב ומודים מכל הלב, דנה ואיתי.

גל ואביחי ממליצים

שאול היקר!

עברנו איתך תהליך משמעותי ומהנה שבו יצרנו ביחד את הגירסה שמתאימה לנו להינשא בה. התרשמנו מאוד מכושר הניסוח שלך, הגמישות המחשבתית, הסבלנות והיצירתיות בך.  את הטקס הנחת באופן מקצועי אשר נסך בנו ביטחון והסיר חששות מהמעמד. 

אנו שמחים על בחירתנו בך כמנחה הטקס ומקווים כי תמשיך להעניק לזוגות הבאים מעבודתך הכה מבורכת ושולחים לך צרור ברכות ואיחולים לחיים מלאי אושר, בריאות והגשמה עצמית.

 

בהערכה רבה, אביחי וגל. 

אין המלצות לעורך הטקסים