דרור אורטס-שפיגל

דרור אורטס-שפיגל

עובד סוציאלי בכיר, מטפל ומגשר משפחתי. מוביל ומנחה טקסים משפחתיים וישוביים, ממייסדי ומובילי קהילת מעיין בגן-יבנה. נשוי לשלומית ואב לארבעה.

עובד סוציאלי בכיר, מטפל ומגשר משפחתי. מוביל ומנחה טקסים משפחתיים וישוביים, חוקר ומלמד הסטוריה של ארץ ישראל והחברה היהודית. ממלא תפקיד בכיר במילואים בחיל הרפואה בצה"ל, מדריך טיולים ומנחה אירועים בכל רחבי הארץ. פעיל חברתי, ממייסדי ומובילי קהילת מעיין בגן-יבנה. יליד 1963, נשוי מזה למעלה מ- 25 שנים לשלומית ואב לארבעה.

עורך טקסים ואירועים מזה שנים רבות בתוך מבנים ומחוצה להם. פתוח לרעיונות חדשים ומוביל אותם בשמחה מתוך הבנה לרצונות ולצרכים של בעלי האירוע ומשפחותיהם. לשעבר מנהל מתנסים ומנכ"ל של ארגון חינוכי חברתי. בעל ידע רב בתחומי היהדות והטכסים היהודיים ובעל עניין רב ביצירת החוויה המתאימה בכל אירוע.

 

שני ואור מספרים

עכשיו שהחתונה מאחורינו, רצינו קודם כל להודות לארגון הוויה על הליווי הצמוד ועל העובדה שאתם קיימים ומייצרים אלטרנטיבה מדהימה לזוגות שמחפשים משהו שונה. עוד לפני שסגרנו אולם הגענו אליכם כדי לעשות את הסדנה (המומלצת מאד!) והתרשמנו עמוקות מהארגון.

לאחר שהחלטנו להתחתן דרככם קבעתם לנו פגישה עם דרור. כבר מהפגישה הזו ידענו שדרור הוא האדם המתאים ביותר לחתן אותנו. מדובר באדם רגיש, בעל ידע רחב בתחום היהדות והזוגיות – וזה השילוב המושלם אצל מנחה! הוא האיר את עניינו להמון דברים, עבד איתנו בסבלנות והיה רגיש באופן שלא רואים כל יום לזוגיות שלנו ועזר לנו לבנות את חופת חלומותינו. בזכותו, הצלחנו לבנות את החופה היהודית חילונית שרצינו. חשוב לציין שאת כל התהליך עברנו מאוסטרליה הרחוקה ודרור היה זמין כל הזמן (באופן שהפתיע אותנו לטובה מאד!!!) ואפילו כאשר נסע עם משפחתו לאפריקה הרחוקה שמר איתנו על הקשר.

החופה עצמה עברה בהצלחה רבה – ולמרות שזו קלישאה באמת שעד היום אנחנו מקבלים פידבקים חיובים ומדהימים (אפילו מקרובי משפחה שהיינו בטוחים שיעקמו עין למראה החתונה הלא האורתודוקסית!) ומתברר שהריגוש שלנו בעת החופה עבר גם לקהל – וכל זה רק בזכות דרור! אנחנו פשוט מרגישים ברי מזל שהעולם זימן לנו את דרור להיות מעורב בחתונה שלנו!

אז שוב תודה על הכל, מעריכים מאד, שני ואור

אין המלצות לעורך הטקסים