אורן אדר

אורן אדר

אורן אדר, נשוי ואב לשלושה. ירושלמי מכור. פעיל חברתי וכיום משמש כמנהל המינהל הקהילתי של שכונות גוננים.
מנחה קבוצות בהכשרתו, ומאמין שהחופה היא הזדמנות לבירור, העמקה וחגיגה של הזוגיות.

אני יליד 1985, נשוי ואב לשלושה ומתגורר בירושלים. דרך ירושלים למדתי להכיר את המסורת היהודית על גווניה, אופניה ויופיה. המסורת חשובה לי כגרעין השראה וכתרבות, וזאת על אף שאני אינני שומר מצוות ביומיום.

בהכשרתי אני מנחה קבוצות, אשר מאמין שההנחייה היא אומנו ת ההקשבה, ההכלה ונתינת המרחב. את המיומנויות האלה אני מביא לתהליך ליווי הזוגות אל החופה.
כמנחה קבוצות ואיש חינוך, החשיבות בעיניי תמיד נתונה לתהליך, אך גם לתוצאה. אני מאמין שכל זוג בישראל צריך להתחתן כראות עיניו, ומטרתי להיות קודם כל עבור הזוג, רצונותיו ומאווייו. עם הזוגות אני מתבונן על טקס החופה, ששואב ממסורת ארוכת שנים ומתקדמת לזמנה, וביחד אנו מעצבים אותו כך שייגע באותה מסורת, אך יכיל גם את הייחודיות של הזוגיות הספציפית. התוצאה היא בד"כ טקס מותאם, אינטימי ומרגש, שעטוף בעטיפה נעימה ותמציתית.
 

הילה ויובל ממליצים

התברכנו בליווי הכוונה ועריכת הטקס בניצוחו של אורן המקסים. אורן היה קשוב, ובדרכו הנעימה ומלאת הרגישות תמך והכווין אותנו לטקס שהיינו רוצים. התהליך שבו בנינו ביחד את הטקס עם אורן היה מהנה ומלמד. התבונה הרבה בה ניחן והאישיות המקסימה שלו באו לידי ביטוי בכל שלב בתהליך והשרו עלינו רוגע וידענו שאנחנו ביידים טובות. אורן עזר לנו לעבד להתכונן ולהעשיר אותנו בידע וברעיונות כשבאנו קצת אבודים. הטקס עצמו היה חוויה שלא נשכח ואנחנו זוקפים הרבה לזכותו. יצא טקס מהמם בדיוק כמו שרצינו ועם המון חן. שמחנו לשמוע שאחרי הטקס זוג חברים שלנו בחרו לערוך את הטקס גם בעזרתו של אורן. אורן איש מקסים,נעים הליכות חכם ורגיש שנכנס לך ללב ממליצים מאד יובל אבני והילה פוחצ'בסקי

מיה ונווה מספרים

כל התהליך עם אורן מתכנון הטקס ועד שבירת הכוס היה מדהים ועלה על כל הציפיות שלנו. אורן איכשהוא הצליח להבין אותנו כל כך טוב ולכתוב טקסט מרגש וכל כך מדוייק ואישי לנו שאנשים בקהל שאלו אחר כך כמה שנים אנחנו מכירים אותו. הוא באמת מוכשר ביכולת לכתוב ולדבר על אהבה בצורה כל כך יפה ובקול הרגוע והמרגש שלו, והוא הנחה את הטקס שלנו בצורה מושלמת. הבחירה הכי טובה שעשינו בחתונה וממליצים עליו בחום רב, כל זוג שהוא ייחתן ייזכה בגדול. מיה חלמיש ונווה אסף
אין המלצות לעורך הטקסים