ד"ר דרור אסנת

ד"ר דרור אסנת

יליד ותושב אשדוד, נשוי ואב לשלוש בנות וחתול. עוסק במחקר יישומי-ארגוני במגוון רחב של היבטים והקשרים. המנהל המקצועי של "סקר כהלכה – מכון המחקר של החברה החרדית". כותב (מעט) וקורא (הרבה). עורך טקסי חיים בהוויה מזה כעשור.

יליד ותושב אשדוד, נשוי ואב לשלוש בנות וחתול. עוסק במחקר יישומי-ארגוני במגוון רחב של היבטים והקשרים, בהם: מחקרי הערכה מעצבת לתוכניות ופרויקטים במגזר הציבורי (בעיקר חינוך) והמגזר השלישי (בעיקר איכות סביבה); פיתוח והטמעה של כלי הערכה ומדידה ארגונית ;פיתוח כלי תכנון, ניהול והערכה לתוכניות אסטרטגיות; כתיבה ומדידה של תוכניות עבודה; תהליכי שיתוף ציבור; ועוד.

מנהל את המחקר, המיון וההערכה במרכז לחינוך סייבר (של קרן רש"י), עמותה המקדמת מצוינות של בני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל.

כותב (מעט) וקורא (הרבה).

בעל תואר שני בלימודי עבודה ותואר שלישי בסוציולוגיה.

אני עורך טקסי חיים בהוויה זה כעשר שנים, ומשיא בכך את תרומתי הצנועה לעיצוב פני החברה הישראלית, כחברה פלורליסטית, מגוונת, מתחדשת ופתוחה.

מגדיר עצמי כיהודי-חילוני, ושני מרכיבים אלה חשובים לי כאחד. זאת מתוך רגשות של היכרות וקירבה להיסטוריה, המסורת, הפילוסופיה והחברה היהודית מזה, וקירבה לא פחותה לתרבות המערב, על ערכיה ותפיסותיה כפי שגובשו במאות השנים האחרונות, מזה.  

העבודה עם הזוגות מאפשרת להם, ולי, לייצר טקס בעל משמעות, טקס רלוונטי המדבר את שפתם, המבטא באופן מלא ופעיל את זהותם, יהדותם, תרבותם, חופש הבחירה שלהם ומימוש הערכים החשובים להם.  זאת כמענה למצב הבעייתי הקיים בישראל כיום, בו המדינה כופה סוג אחד של יהדות (מסתגרת, מיזוגנית, אתנוצנטרית, מאובנת) על הכלל.

אין המלצות לעורך הטקסים