הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 16/5/2024

הויה – טקס ישראלי, הוא מרכז ללא כוונת רווח אשר עורך מאות טקסי חתונה ונישואים, בר מצווה ובת מצווה, לידה וברית, אבלות וזיכרון מדי שנה.

המרכז שייך לעמותת ישראל חופשית ("ישראל חופשית" או "העמותה") – תנועה אזרחית א-מפלגתית הפועלת לשינוי מדיניות וחקיקה ביחסי דת – מדינה בישראל. (למידע נוסף כנסו באתר ישראל חופשית בכתובת israelhofsheet.org.il– בדף 'אודות'.)

הויה פועלת רבות על מנת להנגיש את שירותיה ואת אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלות ועל מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

 

הסדרי נגישות בארגון

אלו הם הסדרי הנגישות הקיימים במשרדי העמותה בהם מקבלים קהל, הממוקמים בכתובתנו: שדרות שאול המלך 39, בית הדר דפנה, תל-אביב *.

  • דרך נגישה וחניות נכים.
  • שירותי נכים בקומת הכניסה לבניין.
  • מעליות.
  • ריהוט מונגש כגון כיסאות ושולחנות.
  • המבנה והשירות הניתן בו ובהתאם לדרישות לתקנות ולתקני הנגישות.
  • מותרת כניסה לקבלת הקהל לחיית שירות אשר מיועדת לסייע לאדם בעל מוגבלויות.
  • במידת הצורך – ניתן לפנות לצוות הארגון בכדי לקבל סיוע במילוי טפסים או בכל צורך בעזרה אחרת.

* קבלת קהל נעשית בפגישות אישיות שאותן ניתן לקיים גם מחוץ למשרדי העמותה. בכל מקרה של צורך מיוחד מומלץ לפנות אלינו מראש ואנו נדאג למצוא מענה או להציע מענה לכל צורך.

 

הסדרי נגישות בשירות

ככלל, שירותי העמותה מסופקים במפגשים אישיים במשרדי העמותה (או לבקשת פונה גם מחוצה להם).

העמותה פועלת לקידום מודעות והטמעת נגישות גם במתן שירות נגיש על ידי עובדי העמותה לרבות שירות טלפוני. על כן, ניתן לפנות אלינו גם בטלפון, מייל ופייסבוק בהתאם לפרטי הקשר הבאים: 1-700-70-30-13  havaya@bfree.org.il     @הויה – טקס ישראלי

 

נגישות אתר העמותה

העמותה פועלת בימים אלה לביצוע השלמות התאמה והנגשה של אתר האינטרנט שלה (בעקבות שינויים שונים שנעשו בו) וזאת בליוויי יועצי נגישות ועוד גורמים מקצועיים, על מנת לאפשר שירות מלא, מהיר ויעיל.

אנו מעריכים כי הנגשת האתר תושלם בשבועות הקרובים. עד להשלמת תהליך ההתאמה וההנגשה באופן מלא, ניתן לפנות לעמותה, בדרכי הפנייה המופיעים מטה, לכל שאלה או קבלת סיוע.

 

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

לכל שאלה או פניה לסיוע עבור אלו שנדרש עבורם התאמות נוספות  ניתן לפנות למיכל גבע, מנהלת הויה במייל michal@bfree.org.il : או בטלפון: 0544-298760.