כתובות הֲוָיָה

 מהי כתובה חילונית?

חלק חשוב בטקס הוא ניסוח והכנת כתובה אישית – ה”אני מאמין” שלכם על זוגיות ועל חיים משותפים. הכתובה נכתבת על ידי החתן והכלה (בסיוע עורך/ת טקס החתונה). הכתובה היא הצהרת הכוונות של הכלה והחתן לגבי חיי הזוגיות והמשפחה אותם הם רוצים לעצב. הכתובה נכתבת בעברית (ולא בארמית) ומושתתת על עקרונות השוויון וההדדיות. הכתובה החילונית איננה מסמך של קניין ואין לה כל תוקף משפטי. זהו מסמך תרבותי המסמל את ברית הזוגיות, שיש בו הצהרה פומבית והתחייבות הדדית במעמד המשפחה והחברים.

הכתובה המסורתית היא הסדר משפטי עתיק. אנו מציעים לכל זוג שמתחתן להסדיר את החיים המשותפים בהסכם שיכתב ויחתם בסיוע עו”ד. ניתן לקבל יעוץ והכוונה ביחידה המשפטית של הויה.

צילום: אורי קויפמן

כתובתם של רביד ורן. עורך הטקס: ערן ברוך. צילום: אורי קויפמן

 

 הכתובות של שירי

שמי שירי לנצר, אמנית וקליגרפית הכותבת ומעטרת כתובות.שירי לנצר - כתובות הויה

שמחה על החלטתכם לערוך טקס ב”הויה”.

מזל טוב!

בתום תהליך הכתיבה והניסוח מגיע תורי – להפוך את הנוסח המשמעותי והאישי לכתובה מעוטרת, איכותית ומדוייקת אשר תמשיך ותלווה אתכם בחייכם המשותפים.

 על הכתובה:

כתובת הויה בעיצוב “קשת פרחים” עומדת לרשותכם במחיר של 350 ש”ח- מחיר מיוחד לזוגות הויה.

בכתובות המשודרגות:

ניתן לבחור כל אחד מהעיצובים המופיעים באתר. כל העיצובים הינם עבודת יד מקורית ואישית שלי אשר עברה תהליך של סריקה מקצועית והכנה לדפוס. הדיו והנייר בהם אני משתמשת בעת ההדפסה הם משובחים ומותאמים להדפסת עבודות אמנות, דבר המבטיח הדפסה איכותית הדומה מאד למקור, אשר לא תדהה ותשנה מצבעה לאורך שנים ארוכות. הכתובה מודפסת בגודל A3 (גודל של 42X30 ס”מ) ומגיעה בתוך פולדר נאה ומהודר.

זוגות רבים ממסגרים את הכתובה בתום הטקס ותולים אותה בפינה אינטימית ונעימה, תוספת מכובדת ומרגשת לביתם החדש.

 עלות הכתובה במחיר מיוחד רק לזוגות אשר מתחתנים בהויה – 350 ש”ח (או 400 לכתובות המשודרגות).

אשמח לעמוד לרשותכם.

שיהיה במזל ובשמחה :-)

שירי

נייד: 050-2025014

מייל: shiri.art1@gmail.com

אתר: www.ketubah.co.il

 

 

כתובת הויה

עלות: 350 ש”ח

עיצוב הויה

הכתובה מודפסת בגודל A3 (גודל של 42*30 ס”מ) ומגיעה בתוך פולדר נאה ומהודר.

אופציה לבחירת עיצובים

עלות: 400 ש”ח

 

הגדלת הכתובה
גודל ההדפסה הסטנדרטי הוא -A3 42X30 ס”מ. ניתן להדפיס על נייר גדול יותר – 55X42 ס”מ – לקבלת כתובה בעלת מראה מהודר יותר. מתאים במיוחד לכתובה דו-לשונית או כתובה עם נוסח ארוך. ( + 150 ש”ח)
הזהבה בצבע זהב
בעיצוב הכתובה המקורי משולב צבע זהב. בהדפסה אין צבעים מטאליים, לכן הזהב המקורי מתקבל כצבע כתום. לאחר ההדפסה בעבודת מכחול עדינה ומדויקת ניתן לשוב ולהזהיב את החלקים הרלוונטיים. ההזהבה, בנוסף להדפסה האיכותית משתלבות יחדיו ויוצרות כתובה מהודרת   ומרהיבה. (+ 150 / 200 ש”ח)
עיצובים עגולים
העיצובים העגולים מגיעים בגודל אחיד של 42X42 ס”מ. סידור הטקסט מותאם ככל הניתן לצורת העיגול הפנימי. למי שאוהב עיגול… ריבוע… ואת העיצובים העגולים שיצרתי (מופיעים בסוף החוברת) (+ 150 ש”ח)
הדפסה על קלף אמיתי – עור
אותה הדפסה איכותית, הפעם על הקלף המקורי (הקלף משמש לכתיבת ספרי תורה, תפילין ומזוזות). קלף העור בו אני משתמשת הוא העור המשובח ביותר, בעל מרקם עדין, המעניק לכתובה נופך עתיק ואוטנטי. צבע הקלף הבהיר מבליט ומדגיש את הצבע והאיור. העור חזק יותר מנייר ולכן נשמר טוב יותר לאורך השנים. (400/500 ש”ח)
הזהבה בעלי זהב 23 קרט
שימוש בעלי זהב אמיתיים – 23 קרט, בטכניקת הדבקה ייחודית, בעבודת יד עדינה ומדויקת. מעניק לכתובה מראה זוהר ויוקרתי הבולט מיד לעין כל. עלי הזהב אינם דוהים ואינם נשחקים ומוסיפים לכתובה ערך אמנותי נוסף ומראה מושלם. מומלץ בחום!!! (500/600 ש”ח)
כתובה בעבודת יד
כל כתובה היא עבודת יד יחידה וחד פעמית, כתובה על עור משובח, מעוטרת וכתובה ביד על פי בקשותיכם המיוחדות, כל זאת כדי שהתוצאה תהיה בדיוק כפי שחלמתם ורציתם. ניתן להתרשם מאוסף הכתובות המעוצבות באתר שלי: www.ketubah.co.il אשמח לקבוע פגישה בה נתכנן יחד את הכתובה שלכם, מותאמת בדיוק לטעמכם ולבקשותיכם המיוחדות. (המחיר נקבע על פי העיצוב שתבחרו)