רון שצברג

רון שצברג

יועץ בכיר בקרן לשיתוף פעולה כלכלי בין ישראל ושכנותיה (ECF). סא"ל ומג"ד במילואים. יליד שנת 1966, אלמן ואב לארבעה. מתגורר במושב שריגים.

יועץ בכיר בקרן לשיתוף פעולה כלכלי בין ישראל ושכנותיה (ECF). בעל תואר מוסמך בלימודי ישוב סכסוכים באוניברסיטה העברית, אל"מ מיל. שירת כמג"ד וכרמ"ט, שימש כשליח מרכזי של תנועת "הבונים דרור" באנגליה, והיה חבר בקיבוץ העירוני "תמוז". בעל רקע עשיר בלימודי יהדות פלורליסטית. יליד שנת 1966, אלמן ואב לארבעה. חבר קיבוץ צרעה. 

 

נעמה ואביחי ממליצים

בתהליך ההכנה ובניית הטקס שלנו היו מס' דברים שהיו המשמעותיים ביותר עבורנו: קודם כל, הזמן וההקשבה שרון הקדיש כדי להכיר אותנו כזוג וכיחידים. את העבר האישי והמשפחתי שלנו, את ההווה ואת התכניות לעתיד. הכל כדי שהטקס יהיה כמה שיותר מותאם אלינו. לאחר מכן, פגישת הלימוד של הטקס המסורתי- היה מרתק ולא מאולץ! למדנו המון ויכולנו להשתמש בידע הזה אח"כ בבניית הטקס. בגדול רון היה פשוט מדהים! קשוב אכפתי ומאוד מאוד אישי…בדיוק מה שקיווינו לקבל מכל התהליך הזה! ואין ספק שגולת הכותרת היא הטקס עצמו- היה אמיתי, היה שלנו, היה פשוט כיף! יכולנו לשתף משפחה וחברים וקיבלנו אינסוף תגובות מדהימות ומחממות את הלב…

 

שיר ואלון ממליצים

רון מדהים!

ההכנה לטקס הייתה נכונה ומסבירה. הצלחנו לבנות טקס שעונה בדיוק על כל הדברים החשובים לנו, על הערכים שחשובים לנו, השקפות העולם וכו'…

הרגשנו שרון מנחה אותנו בדיוק כמו שצריך והכי חשוב הוא באמת נתן לנו לעשות את הטקס כמו שלנו חשוב, איך שאנחנו רואים אותו. הפגישות איתו היו ברוח טובה וכיפית, מאוד קלילות אך מצד שני מאוד מלמדות ומעמיקות.

עברנו תהליך מאוד יפה וחשוב בבניית הטקס ויש הרבה דברים שניקח לכל החיים ודברים חשובים לבניית בית בישראל. בניית הטקס היה אחד הדברים הכי כיפים בכל תהליך החתונה.

אנחנו מודים מאוד על הכל.

שיהיה בהצלחה!

והלוואי ונצליח לעשות שינוי בחברה הישראלית. שבו אנחנו בוחרים איך להתחתן ומה זה חתונה!

 

 

אין המלצות לעורך הטקסים