לינדה ששון

לינדה ששון

מרצה לתקשורת פוליטית, מנהיגות וקידום תהליכים, יועצת תקשורת ודוברת, יועצת אסטרטגית, מנחה סדנאות למעורבות ומנהיגות ומתן כלים אישיים בתחומי ההגשמה והקריירה.

מפרסמת טורי ומאמרי דעה, שימשה יועצת תקשורת לשר התיירות, דוברת בקמפיינים לאומיים ופוליטיים, התמודדה לכנסת ה19, ניהלה והובילה תוכניות חינוכיות ועוד.

בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון בהיסטוריה של מדינת ישראל ופוליטיקה וממשל. מאמינה באהבה, שמחה, יצירה ושוויון. ילידת 1981, מתגוררת בגבעתיים.

כמי שמובילה ומנחה טקסים מגיל צעיר, אני רואה בטקס החופה והחתונה, הזדמנות לתת יד ולסייע לזוגות להגיע לחוף המבטחים הפרטי שלהם, לבטא את האהבה הזוגית, באופן שמתאים עבורם ועבורן.

בשבילי, להנחות את טקסי החופה היא שליחות אישית מרגשת ומשמחת. זה המקום שבו אני מאפשרת לזוגות להיות במקום שבו הם רוצים ואני נפעמת ומתפעלת מהנכונות של הזוגות לקחת אחריות על חייהם.

שליחות מיוחדת בשבילי, היא היכולת לתת מקום לכלה ולא רק לחתן. להתייחס למסורת מצד אחד ולחדש את הטקס באופן שמכבד את שני בני הזוג.

אני מאמינה בזכות וביכולת של כולנו לאהוב ולהיות אהובים וכן, שלכולנו מגיעות הזכויות לחיות את חיינו בהתאם לערכים בהם אנו מאמינים ומאמינות.

אני אוהבת חופות וחתונות והרגע הכי מרגש בעיניי, הוא הרגע שבו בני הזוג מביטים בעיניים ומתחייבים. זה הרגע שכוחה של האהבה ממלא אותי אופטימיות ושמחה ואני מרגישה בת מזל ובעלת זכות גדולה.

 

חן וגל מספרים

לינדה מדהימה! התהליך איתה היה פורה, מעניין וכיף. ממש הורגשה האכפתיות שלה והיחס האדיב. היא נעימה, מרגשת ועם זאת מקצועית וייסודית. בדיוק מה שרצינו כשחיפשנו עורכ/ת טקס.

לא היה אחד בחופה שלא בכה והתרגש איתנו והליווי של לינדה ממש העשיר והעצים את החוויה.

 

תודה על הכל!

חן ורועי מספרים

כשהחלטנו להתחתן היה לנו ברור שאנחנו לא רוצים לעשות זאת דרך הרבנות משום שהרגשנו שזה לא מתחבר לעולם הישראלי-חילוני שלנו. שמענו על הויה מחברים והרעיון מצא חן בעינינו. אנחנו כל כך מרוצים ושמחים על הבחירה שלנו בלינדה להיות עורכת הטקס, היא פשוט נפלאה, חכמה ורגישה, התהליך שעברנו איתה היה מדהים.

בין כל המשימות הטכניות סביב ארגון החתונה הפגישות איתה תמיד היו מרגשות וכיפיות, ההתעמקות בזוגיות ואחד בשנייה הזכירו לנו למה בכלל אנחנו מתחתנים. לינדה עזרה לנו לבנות טקס שמורכב מסמלים, ערכים ואמונות שאנחנו מתחברים אליהם והרגשנו שאנחנו מאד שלמים עם תכני הטקס והכתובה. בסופו של דבר הטקס היה מושלם- מרגש ומצחיק, וייצג אותנו ואת עולמנו, בדיוק כמו שרצינו. אנחנו לא מפסיקים לקבל מהאורחים שלנו מחמאות על הטקס, על כמה שהוא היה אישי ומרגש, כמה שזה מרענן להיות נוכחים בטקס מיוחד שכזה ועל לינדה שעשתה עבודה מדהימה.

תודה!

 

קרן ועידן מספרים

אנחנו רוצים לשתף בחוויה שהייתה לנו. 
במסגרת ההכנות לחתונה הדבר הראשון שעשינו היה להגיע לסדנא של הוויה. דרך הסדנא הבנו עד כמה חשוב לנו טקס שישקף את עולם הערכים שלנו וכי איננו מעוניינים בהשלכות של סטטוס ״נשואים״ הקושר אותנו למוסד הרבנות והשלכותיו.
לכן כשהגענו לשלב הכנת החופה יצרנו קשר עם הויה וביקשנו לעשות את השילוב הבא – עריכת טקס וחתימת על תצהיר ידועים בציבור ביום החתונה (ע״מ לתת תוקף רשמי ליום החתונה).
בתהליכים אלו ליוו אותנו שתי נשים חזקות ומרשימות.
הראשונה – עורכת הטקס שלנו –  לינדה ששון – לינדה נתנה לנו את התחושה כמה חשוב לה להכיר אותנו ואת הזוגיות שלנו ועל בסיס זה לבנות טקס שייצג אותנו.
לינדה הייתה קשובה לצרכים והרצונות שלנו ועזרה לנו ליצור טקס שייצג אותנו תוך שמירה על זיקה לתרבות והמסורת היהודית.
במהלך הטקס הרגשנות מאוד מחוברים ונוכחים. מעמד החופה שהוא לרוב מעמד מרגש ומלחיץ הפך להיות חוויה נעימה ועוטפת. ושמחנו לשמוע מהמשפחות והאורחים שגם להם הטקס היה מאוד מרגש ומחבר.
השנייה –  עו״ד רחל ברכה שליוותה אותנו מההיבט המשפטי ואף הגיעה לחתונה כדי להחתים אותנו על הצהרת ידועים בציבור מסגרת מעמד החתימה על הכתובה. רחל הסבירה ויעצה לנו לגבי המשמעות של מעמד ידועים בציבור והסכמים המשפטיים שמומלץ לערוך בינינו. חשוב לציין כי הנוכחות של עורכת דין עזרה להרגיע את חששות ההורים.
 
התהליך הזה היה עבורנו מאוד מעצים והתוצאה שלו הייתה טקס שהפך להיות הליבה של האירוע ושל החוויה שלנו.
 
המון המון תודה
קרן ועידן

 

אין המלצות לעורך הטקסים