טקסי חתונה

מזל טוב! החלטתם להתחתן!

הֲוָיָה מציעה לכם להביא את עצמכם לחתונה שלכם.

טקס החתונה הוא אחד המעמדים המשמעותיים והמרגשים בחיי כל אדם. טקס החתונה מהווה הצהרה של הזוג בפני העולם, על מעברו לחיי זוגיות ממוסדת וכוונתו להקים בית ומשפחה. בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות חשים כי ברגע כה מרכזי בחייהם הם רוצים לקיים טקס חתונה שיהיה רלוונטי לחייהם ולהשקפות העולם שלהם. הם רוצים טקס חתונה שבו הם יהיו במרכז, ולא הרב או הסלברטי התורן.

אתם מקפידים על בגדים שישקפו את אישיותכם, ועל מוסיקה שתבטא את טעמכם. הקייטרינג נבחן בכובד ראש. ומה עם טקס חתונה, שישקף את עולמכם והשקפותיכם? את מי שאתם?

טקס החתונה הישראלי של הויה הוא טקס המעוצב על ידי הזוג בהנחיית עורך או עורכת טקסים מיומנים. תהליך ההכנה כולל היכרות עם עורך/ת טקס החתונה, בירור השקפת עולמו של הזוג, הכרות עם תכני וסמלי טקס החתונה, ולבסוף עיצוב וגיבוש טקס הנישואים האישי שלכם.

טקס החתונה היהודי המסורתי הוא מקור ההשראה לטקס החתונה שאנחנו עורכים. עם זאת, אנחנו רואים לעצמנו חובה ליישם בטקס החתונה הישראלי גם את עקרונות השוויון וההדדיות, ומאמינים כי בכך אנו מבטאים את השקפת עולמו של רוב הציבור הישראלי. ברוח זו אנו מציעים לקיים מעמד של חופה הכולל ברכה על היין, קידושים הדדיים והחלפת טבעות, כתיבת כתובה חילונית על ידי בני הזוג וברכות מסורתיות ומתחדשות.

אתם מוזמנים לעדכן ולהוסיף לטקס החתונה המסורתי בהתאם לרוח הזמן ולביטוי האישי שלכם.

אנו נלווה אתכם בתהליך בניית הטקס, נדריך אתכם להתאים את הטקס לצרכים ולערכים שלכם, וניתן לכם את הכלים הדרושים בכדי ליצור טקס משמעותי, רלוונטי ומרגש.

מבחינתנו – הטקס הישראלי של הֲוָיָה הוא הטקס שלכם.

אתם מוזמנים להכיר את עורכי ועורכות הטקסים שלנו, להצטרף לסדנה לקראת חופה, לקרוא תשובות לשאלות נפוצות והמלצות, או פשוט לדבר איתנו בכדי לשמוע עוד ולקבוע פגישת הכרות. אנחנו כאן בשבילכם.