יותם יזרעאלי

יותם יזרעאלי

מורה, חוקר דתות ופובליציסט. פעיל ברשת בתי המדרש הפלורליסטים ומלמד בישיבות החילוניות של בינה. גר בפרדס חנה עם אשתו שיקמה וארבעת ילדיהם, שייה, אוריי, יגל ושילה.

מורה, חוקר דתות ופובליציסט. פעיל ברשת בתי המדרש הפלורליסטים ומלמד בישיבות החילוניות של בינה.
יליד תל-אביב, שגדל במקומות רבים (ומשונים) בעולם, בעל תואר ראשון בפילוסופיה יהודית וספרות עברית, ומסיים תואר שני בתכנית לחקר דתות באוניברסיטת תל-אביב. מתמחה בקשרים התיאולוגיים והפוליטיים שבין מאגיה ונבואה במקרא, דת ותרבות פופולרית, ונהנה גם לחקור תופעות דתיות רחוקות כמו שבטים שמאנים בסיביר, וקרובות יותר כמו זרמים ותופעות דתיות בישראל. בעל התמכרות קשה לתרבות ואמנות וכותב על כל הנושאים האלה ואחרים בכתבי עת ובעיתונות, בין השאר בכתב העת אלכסון, NGR, מקור ראשון, ובאתר בית אבי חי.
גר בפרדס חנה עם אשתו שיקמה וארבעת ילדיהם, שייה, אוריי, יגל ושילה.

נועה וגלעד ממליצים על יותם

ב20.9.15, בחרנו גילעד ואנוכי, להכריז קבל עם ועדה שאנחנו ממשיכים את דרכנו יחד. את טקס הנישואין שלנו בחרנו לעשות דרך ארגון הויה – טקס ישראלי. את טקס הנישואין שלנו כתבנו בליווי יותם יזרעאלי שכמובן גם הנחה את הטקס באירוע עצמו. “הוויה” נתנה לנו מענה מושלם למה שייחלנו מטקס הנישואין, מסדנת “לקראת חופה” ודרך העבודה המשותפת עם יותם, כל רגע רגע והיה משמעותי ומלמד. הגענו לחתונה שלנו כאשר אין טקס, והתחייבות שהם יותר מדוייקים לנו, ומייצגים אותנו, יותר מאשר הטקס היהודי שבנינו. יותם הבין אותנו, ואפשר לנו להבין את משמעויות הטקס, להבין את היהדות,להפגיש בינה לבינינו ולהפיק לנו טקס מרגש ומלא כוונה, אהבה ואמת.

S_I-2325

אין המלצות לעורך הטקסים