אורי שילה

אורי שילה

שחקן תיאטרון, טלוויזיה וקולונוע, מנחה טקסים וסדנאות אימפרוויזציה.
נשוי לנקטר ומתגורר בתל אביב.

גדלתי בקריות בבית חילוני עם ערכים וזיקה למסורת היהודית. בשירותי הצבאי שירתתי כמפקד על פלוגת לוחמים ביחידת ה”חץ” של חיל האוויר, לאחר מכן החלטתי להגשים את חלומי והתקבלתי לבית הספר הגבוה לאומנויות הבמה – בית צבי.

במהלך לימודיי למדתי להעריך את כוחה של ההקשבה וסיגלתי יכולת לפתח שיח אמיתי בין בני אדם. הייחוד שלי כמנחה טקסים הוא היכולת לספר סיפור.

ב’הויה-טקס ישראלי’ ניתנה לי הזכות לספר את סיפורם האישי של שני אנשים, שהופכים לתא משפחתי ביום המרגש והמאושר בחייהם. בתהליך בניית הטקס כל אחד מבני הזוג יוכל לבטא את רצונותיו ואמונתו, וביחד נחליט על אופיו וסגנונו של הטקס, כאשר התוצאה הסופית תהיה ביטוי כנה לדרך החדשה שבחרתם.

אנגלי חכם פעם אמר לי : “להיות או לא להיות, זאת השאלה”. בעייני תפקידי החשוב ביותר כמנחה הטקס שלכם, הוא לעזור לכם “להיות”. ולהיות במקרה הזה, משמע להיות נוכח. לחוות כל רגע מהטקס המשמעותי בחייכם.

 

אוראלי ואדי מספרים

החלטנו לטוס לארה”ב כ-10 חודשים לאחר ההצעה, באוקטובר 16, ולבצע את הטקס שם, בניו יורק.
המשפחות מאוד רצו להצטרף אבל המחיר היה גבוה מדי, ואנחנו המשכנו להתעקש על חתונה בניו יורק למרות הכל.
התחתנו שם בטקס מאוד פורמלי, עם עד שהיה המפקד האהוב עליי בצבא,
וחזרנו לארץ וכמובן כבר שינינו סטאטוס,
אך חיכינו לחתונה עצמה כדי שיהפוך לרשמי.
לפני הטיסה אדי חיפש דרך להתחתן בארץ שלא דרך הרבנות, וישר קפץ לו ארגון הויה.
קראנו את כל הפרטים ומיד ידענו שזו הדרך שנבחר בה.
עברנו בין כל המנחים וכשראינו את אורי וקראנו את הפרטים שלו ידענו שהוא יהיה זה שיחתן אותנו.
התקשרתי לארגון והופנתי בסוף אליו כדי לקבוע פגישה,
והיה חיבור מיידי בין שלושתנו.
ב-2 הפגישות שלנו לפני החתונה החלטנו בדיוק כיצד יראה הטקס, מה נאמר,
עשינו המון שיעורי בית כדי להחליט על הכתובה וביחד כתבנו במו ידינו את חוזה הנישואין שלנו.
יש לציין שמהרגע שהודענו לאבי שלא יהיה רב היו הרבה דרמות במשפחה.
הקשר החזק ביני לבינו הלך ונעשה כואב, כל שיחה הפכה לריב מלא בדמעות,
והרבה פעמים פשוט רציתי “לעבור את זה” ו”שיהיה מאחוריי כבר”.
אינסוף שיחות, מסע שכנועים, עד שלבסוף נפל לו האסימון שכנראה לא יהיה רב בחתונה שלי
והוא פשוט אמר “תעשי מה שטוב לך”.
החתונה היתה במאי 17,
מיותר לציין את כמות החששות שהיו לי בלב.
כל אחיו של אבי היו שם, וידעתי שמה שעובר לו בראש זה יהיה “מה הם יגידו על זה שאין רב”.
ידעתי שכבר לפני זה הוא הכין חלק מהם, ומאחת השיחות שלו ששמעתי – דווקא נראה שהוא די השלים עם זה.
לבסוף לאחר טקס החופה פנו אלינו אנשים רבים ואמרו שהיה מקסים ושוויוני, חתונה שונה ומיוחדת וסופר אינטימית.
אפילו אבי אמר לי שהיתה חופה יפה ומרגשת מאוד, וכמה מאורחיו ביקשו לדעת איך עושים חופה כזאת.
מבחינתי זה היה השיא. ידעתי בעמקי ליבי שיהיה מעולה, אבל לא ידעתי שזה יהיה עד כדי כך.
מהרגע שנכנסנו לחופה ואורי התחיל לדבר, ועד רגע שבירת הכוס – טפטף גשם, גשם של ברכה.
ידענו שעשינו את הבחירה הנכונה.
דוקו צלמים - https://www.facebook.com/Docophoto123/

דוקו צלמים – https://www.facebook.com/Docophoto123/

דניאל ואלדד מספרים

אומרים שדברים לא קורים סתם… אל אורי הגענו די במקרה ואיזה מזל שזה קרה!
לא יכולנו לבחור יותר טוב את האדם שיחתן אותנו. בחור מקסים ורגיש שיודע להפוך את התהליך של כתיבת הטקס לנעים ומהנה.
החופה עצמה הייתה מרגשת ברמות ומבחינתנו הייתה השיא של האירוע!!
אורי היקר, נכנסת לנו עמוק ללב.
המון המון תודה על ההשקעה ועל זה שזכינו בך כמחתן.
אוהבים אותך מאוד!!
ענבר שפר

ענבר שפר

 

טל וגיא מספרים

על הויה שמעתי מחברות שהמליצו והתלהבתי מהרעיון. במיוחד התלהבתי שסיפרו לי על כך שהרעיון הוא שאנחנו מתארים איך היינו רוצים שהטקס יראה ואז מתאימים לנו מנחה. לצערי השלב הזה דווקא קצת התפספס אצלנו והמנחה הראשון שהתאימו לנו לא היה כלל מה שאנחנו ציפינו לו. דרך המפיק שלנו שמענו על אורי שילה וביקשנו להיפגש איתו. משם הכל כבר היה ממש חלק. מיד כשנפגשנו עם אורי ידענו שהוא האדם המתאים ביותר להנחות את הטקס שלנו. כל העבודה איתו היתה מעניינת ונעימה, והתוצאה הסופית הייתה מרגשת ועוצמתית במיוחד. המחמאות לא מפסיקות להגיע עד עכשיו (שבוע אחרי).

טל ואמיתי מספרים

אורי יקר,
מילים לא יתחילו לתאר את המשמעות שלך בערב החתונה שלנו, וממילא אנחנו לא כותבים יפה כמוך (אבל נתאמץ!)
מההתחלה ידענו שאנחנו מתמודדים עם עניין לא טריוויאלי. לרוב הזוגות הטקס זה הדבר הכי קל כי גם ככה אין להם השפעה עליו. לנו היה ברור שהטקס שלנו יהיה מה שנקרא- אלטרנטיבי- וזה הפך את החלק הזה בערב להכי משמעותי ולזה שהשקענו בו הכי הרבה מחשבה.
התלבטנו אם לבקש מחבר והחלטנו שבלי הכוונה נלך לאיבוד.. פגשנו אותך והיה לנו ברור שאתה קורא ומבין אותנו ואנחנו סומכים עליך שיחד נבנה משהו שנהיה שלמים איתו ושיהיה פשוט אנחנו. וכך היה! כל כל קולע, מאוזן, מרגש, מצחיק ומכובד. כל מה שהיה לנו חשוב ויותר מזה.
הדמעות לא איחרו להגיע (ולא רק אצלנו) וגם התשבוחות. אבל מה שחשוב, בשבילנו לפחות, הוא שנוכל לצפות בטקס הזה מאות פעמים (תהיה בטוח שזה מה שנעשה) ונהיה גאים בו ונתרגש כל פעם מחדש. זה לא היה אותו דבר בלעדיך!
תודה ענקית לך התפקיד שלך באחד הערבים המרגשים בחיינו, הלוואי ותהיה כזה בשביל עוד הרבה זוגות.
אוהבים מאוד ומעריכים מאוד
טל ואמיתי

 

צילום: נעמה ישראל

צילום: נעמה ישראל

ליז וחסוס מספרים

אורי ערך את טקס החתונה שלנו ב30.11.2017. החל מפגישות ההכנה איתו הוא היה מאוד מאורגן, סופר מקצועי ופשוט אדם נעים ומקסים. הוא דאג להזכיר לנו להכין את שיעורי הבית שקיבלנו ממנו כחלק מהכנת הקטס, והרגיע את פחד הבמה מהרגע הראשון ועד לרגע האמת, והכל בצורה מקצועית ונעימה. בחתונה שלנו נכחו גם אורחים ממקסיקו, ואורי ערך טקס מקסים אשר שילב טקסטים בעברית עם משפטים בספרדית ואלמנטים מהטקס המסורתי, והכל השתלב יחד בצורה כל כך יפה ועדינה. האורחים שלנו התרגשו ב-ט-י-ר-ו-ף-! וקיבלנו המוןןן מחמאות על הטקס המיוחד. לא יכלנו לבקש משהו יותר טוב מזה, אורי תודה על הכל!!!

אלינה ואלון מספרים

התחתנו ביולי 2017 בהנחיית אורי. היה לנו מאד חשוב שטקס החופה שלנו יהיה מיוחד וקליל שמשקף אותנו – ואין ספק שאורי הוא הבן אדם הכי טוב למשימה. הליווי של אורי בהכנות היה מאד מקצועי מצד אחד ומאד כיפי וקליל מצד שני. למרות שהיה לנו מאד חשוב לדעת מראש את כל מה שאורי הולך להגיד בטקס, השארנו לו אופציה להפתיע אותנו – ובאמת שזה היה החלק הכי טוב בכל הטקס! בזכות אורי, טקס החופה היה החלק האהוב עלינו בכל החתונה! תודה אורי! :) 

יפעת ויואב מספרים

התחתנו בספטמבר 2017 בהנחיית אורי. היה מעולה – אורי הוא סופר מקצוען, ייצוגי, אינטיליגנט, עדין והטקס היה רגיש ומצחיק ויפה.

גם הליווי של אורי בהכנות היה קליל ומקצועי, אני יכולה לומר שהיה לי המווון נחת בחתונה מזה שידעתי לפני שהולך להיות טקס טוב ומיוחד שמשקף אותנו. אחרי החתונה אורחים הניחו שאורי חבר שלנו מהבית, וחברות שלי אמרו שהקול ממש רדיופוני, ״זה משודר עכשיו ברדיו תוך כדי״? תודה רבה!

נטשה ויונתן מספרים

 התחתנו ביום חמישי שעבר בהנחייתו של אורי והטקס היה מושלם! יצירתי, מצחיק, מרגש, ובדיוק באורך הנכון. כל הדודות התאהבו בו וכל החברים התרשמו מאוד מהטקס! לאורך כל הדרך העבודה עם אורי הייתה תענוג – מהפגישה הראשונה ועד הטקס עצמו. אורי התחשב ברצונותינו, ויצר טקס ממש תפור למידותנו ועם הרבה חוש הומור וטאצ’ים אישיים משלו. תודה אורי! ממליצים בחום!

שיר ותום מספרים

אורי, מה שהתחיל כפגישה חורפית בבית קפה ברמת גן הפך לתהליך הכי משמעותי שעשינו במהלך ההכנות לחתונה. ההכוונה שלך והשיחות איתך עזרו לנו לבנות טקס שיהיה שוויוני ומשמעותי עבורנו. תודה שעזרת לנו להבין מה בעצם אנחנו רוצים להגיד בטקס, מה לבחור מתוך המסורת, מה מתאים ומה לא, לקחת כל ברכה, לבחון אותה ולהחליט האם לשנות, להשאיר או להסיר היכולת שלך לבטא במילים מדוייקות כל כך את מה שאנחנו רוצים להעביר היא מופלאה באמת.

ביום עצמו הגעת חמוש בחיוך מנצח וכרטיסיות מתוקתקות, החופה הייתה מרשימה, משמעותית ובאורך מדוייק. מיד לאחריה הוצפנו במחמאות ובשאלות על החופה ואיך הגענו דווקא אליך. לא יכולים להיות יותר שמחים על הדרך בה בחרנו להתחתן ועל מי שליווה אותנו לשם.

למי מכם שעתידים להינשא וקוראים את הביקורת כאן, תעשו לעצמכם טובה וקודם תבדקו עם אורי באילו תאריכים הוא פנוי, רק אח”כ תסגרו עם האולם. אה ועוד דבר חשוב, אל תוותרו על הפואטרי סלאם, פשוט מעולה!

שני ואיתי מספרים

וואווו ווואוו וואוו! אנחנו בכלל לא יודעים מאיפה להתחיל לכתוב לך. נתחיל מזה שכבר במפגש הראשון שלנו הרגשנו את החיבור והכימיה איתך, וזה לאחר שפגשנו 2 עורכי טקסים נוספים שהיו מצויינים ומרשימים אבל משהו איתם הרגיש לנו לא בול. ואיתך זה היה בול. נהננו מאוד מכל התהליך של כתיבת הטקס. התהליך מצד אחד היה קליל ולא הכביד עלינו, ומצד שני גם היה מעמיק ואישי.
ברגע שהגעת לאירוע פשוט פתאום הרגשנו איזו נינוחות מסויימת. החתימה על הכתובה היתה מרגשת ואינטימית ואנחנו שמחים שהאחים שלנו פגשו אותך רגע לפני הטקס. והחופה עצמה… זה השלב שהכי נהננו בו מכל החתונה (ואין הרבה זוגות שאומרים את זה). אנחנו לא יכולים לתאר את הקסם שהיה באוויר. חששנו מאוד שנהיה לחוצים, אבל פשוט הרגשנו נינוחים, בטוחים ונרגשים בדיוק במידה הנכונה. הרגשנו לגמריי שאתה אחד מהחברים שלנו שם!:) ההנחייה שלך היתה מדוייקת, נתת לנו את המקום שלנו אבל גם הענקת לטקס מסגרת ובטחון. הקטע פתיחה שעשית לנו היה פשוט אדיר ובמקום!! אנחנו פחדנו שבגלל השרב הכבד אנשים לא יצליחו להתרכז בטקס וכל מה שעבדנו עליו כל כך קשה ילך לטמיון. מה שקרה בפועל זה שהיתה דממה מוחלטת לכל אורך הטקס, אנשים היו קשובים ונרגשים וממש הרגשנו את כולם איתנו לגמריי.
התגובות על הטקס לא מפסיקות להגיע מכיוונים צפויים ולא צפויים. ויותר מזה, אנשים שהיו בחתונה שלנו כל הזמן מספרים על הטקס גם לאנשים שלא היו בחתונה!! ואנחנו ממש מרגישים שעשינו מעשה גדול ומשמעותי, ושמעבר לחוויה האינטימית והאישית שלנו גם העברנו איזשהו מסר שהיה לנו חשוב. והכל הכל הכל בזכות ההנחייה שלך והתהליך שעברת איתנו.
ידענו מההתחלה שלא נתחתן ברבנות ושנלך להוויה, אבל באמת שלא תיארנו שזו תהיה חוויה כל כך עוצמתית ומדוייקת בשבילנו, בשביל המשפחות ובשביל האורחים.
אין לנו מילים להודות. על ההשקעה, הסבלנות, ההעמקה, הכריזמה הנוטפת, הקלילות. זה היה בדיוק מה שרצינו והרבה מעבר.
אז שוב תודה על הכל.

 

לינוי וגיא מספרים

איזה כיף שזו הדרך בה בחרנו להתחתן! אורי חיתן אותנו והחיבור היה מיידי, לא היינו צריכים להיפגש עם אף אחד אחר כי ידענו ישר שהוא בול מה שאנחנו צריכים. אורי ליווה אותנו בתהליך בניית הטקס, הכווין כשהיינו צריכים וזרם עם הרצונות שלנו. העביר את הטקס בזריזות ההולמת, בחן, בשלווה ובמקצועיות. לא יכולנו לבקש טקס יותר נכון ומתאים לנו מזה. עברו כבר למעלה משבועיים ואנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות וחיזוקים על הדרך בה בחרנו- טקס אישי, אמיתי ואוהב. אז תודה ענקית לאורי המקסים ולארגון הוויה שעשו את הבחירה קלה כל כך עבורנו.

 

עמית ועידן מספרים

לאורי הגענו לאחר התלבטויות מי יערוך לנו את טקס החופה. רצינו טקס שיביע אותנו בצורה הכי מדוייקת. מהרגע הראשון אורי נתן לנו הרגשה נינוחה והשרה אווירה כיפית, מקצועית ומלאת ביטחון. החופה עצמה הייתה מהממת ומרגשת! ולא הפסקנו לקבל מחמאות ולשמוע את המשפט: ״זאת החופה הכי יפה שהייתי בה״. ממליצים בענק!

 

נגה ודור מספרים

מהרגע הראשון שפגשנו את אורי היה לנו ברור שמדובר בעורך הטקס המושלם עבורנו. אורי מקצוען אמיתי, ידע בדיוק מה אנחנו רוצים וקרא אותנו בצורה מושלמת. התהליך ליצירת הטקס היה מעניין, פורה וחוויתי בדיוק כמו שחלמנו שיהיה. הטקס עצמו היה פשוט נפלא! אנחנו לא מפסיקים לקבל תשבוחות על הטקס המיוחד ומהרגש שאורי יצר עבורנו. אורי תודה רבה רבה לך על הכל! ההשקעה, ההומור, הדיוק וכל התהליך שעברת איתנו שהיה פשוט חוויה משמחת ומרגשת בכל פעם מחדש! ממליצים בחום גדול גדול!

 

נגה ומתן מספרים

ממש רצינו שאורי יעביר לנו את טקס החופה, התפללנו התפללנו וזה קרה! היה פשוט מדהים! כבר מהפגישה הראשונה עם אורי פשוט הבנו שיהיה לנו טקס מיוחד שהרבה לא ראו. אורי היקר,אתה מדהים! ולא יכולנו לבקש יותר מזה! אנשים עוד מדברים ומדברים על הטקס שאורי העביר! תודה רבה לך

 

יעל ואנדרי מספרים

את אורי פגשנו ממש בעיצומו של תהליך גיבוש החתונה שלנו…חודשים של התלבטויות איך יהיה הטקס באירוע, לא ידענו אם נמצא מישהו שיסכים ללכת איתנו בדרך שלנו בלי להתפשר בצורה הכי מדוייקת שיש. ואז מצאנו את אורי, כבר בפגישה הראשונה הוא אמר שכל האופציות על השולחן, בלי מגבלות רק המלצות חמות מהניסיון העשיר שלו. הוא עזר לנו להכניס את עצמינו לטקסטים בצורה מלאה. התוצאה הסופית הייתה מדהימה וכל האורחים (גם אלו שלא התלהבו בהתחלה מהרעיון…) לא הפסיקו לדבר על הטקס המרגש וכמה מיוחד זה היה. ממליצים בחום לעבור אתה התהליך המרגש הזה עם אורי.

 

דפנה והדר מספרים

אורי ממש נכנס לנו ללב ואנחנו מאושרים שבחרנו בו! הוא מקסים!
מעיין שוורץ | https://goo.gl/4x1tHa | החתונה של דפנה והדר

מעיין שוורץ | https://goo.gl/4x1tHa | החתונה של דפנה והדר

יוליה ואדם מספרים

אורי מקצוען ברמה גבוהה, הפך את החתונה שלנו לאירוע מיוחד שכולנו נזכור.

מהרגע שהחלטנו לעשות טקס לא רשמי חשבנו שזו ההזדמנות שלנו לעשות אותו בדיוק איך שנרצה, שיש לנו אופציה לבחור כל פרט קטן בטקס וכך הגענו ל״הוויה״. אחרי שיחה קצרה עם נציגה הגענו לאורי שישר התחברנו אליו. אורי בן אדם מקסים, עם מלא כריזמה וסימפטיה, חשב איתנו ביחד על הטקס יצירתי ומיוחד, כל הצעהה קיבל בברכה. ישבנו איזה שלוש שעות בפגישה, דיברנו וצחקנו כמו חברים וסיפרנו לאורי את הסיפור ההיכרות שלנו שזה היה ה״דבר״ בטקס.

לעורך כל התהליך אורי היה מאוד קשוב ומסודר, הכין הכל מראש ונתן לי מלא ביטחון לדבר מול הקהל – משהו שחשבתי שבחיים לא הצליח לעשות. ביום החתונה הוא הפתיע אותנו עם מה שהוא כתב אלינו, סיפור מצחיק ומרגש, כך שכל מי שהיה בקבלת פנים הכיר את הסיפור שלנו מהזווית מעניינת וקלילה. בסוף אירוע קיבלתי מלא מחמאות מאנשים על הטקס, אמרו שזה היה ממש מעניין, הרבה חברות בכו :)

הטקס שאורי ערך היה השיא של החתונה, כולם עמדו והקשיבו, לא היה אחד שדיבר תוך כדי. אורי בנה הכל בצורה מאוד מקצועית כך שבסוף היה זמן אפילו לקרובי משפחה וחברים להגיד כמה מילים מהלב. כל החוויה של לעשות את הטקס באופן שאנחנו עיצבנו ובחרנו בהכל ועד התוצאה סופית היה כייפי ומרגש, בסוף מה שבטוח זה שטקס שלנו הוא היה רק שלנו ולאף אחד אחר לא יהיה כזה. תודה רבה לאורי שליווה אותנו לאורך כל הדרך וערך לנו טקס שהוא הכי ״אנחנו״ וזה מה שחשוב.

 

שיר ופז מספרים

טקס החופה היה הדבר החשוב לנו ביותר ביום חתונתנו- לאחר חיפושים רבים אחר עורך הטקס המושלם מצאנו את אורי. הקליק היה מיידי, הקסם שלו כבש אותנו במשפט הראשון שיצא לו מהפה והבנו ברגע שמצאנו את האחד(וגם אשתי קצת נדלקה עליו). תהליך בניית הטקס היה מרגש ואינטימי ולבסוף הטקס עצמו – וואוווו! לא יכולנו לדמיין כמה טוב זה יכול לצאת. אורי היה כריזמטי, חד, מדויק ומרגש. תודה אורי שזכינו בך להיות חלק מהיום המרגש שלנו,אתה עשית אותו לכזה! שיר ופז.

טל וספיר מספרים

אורי, החיבור איתך היה מיידי, אתה מקסים ומקצוען, קשוב ופתוח לרעיונות, יצירתי ומלא ניסיון. אנחנו מאושרות שבחרנו בך ללוות אותנו ביום המיוחד הזה ובפרט ברגע החשוב של הטקס. ממליצות בחום!

עפרי וצביקה מספרים

אורי, תודה לך על טקס חתונה מושלם שגרם לכולם להיות מרותקים ולנו להתרגש בטירוף. עשית לנו את הדרך כל כל טבעית, כל כך אמיתית, ממש הרגשנו שהיית שם מהיום הראשון שהכרנו (וגם האורחים! 😄) וכל זה לגמרי בזכות האיש הנעים והאדיר שאתה!

זכינו שהכרנו אותך, זכינו שחיתנת אותנו ואיזה כיף לכל הזוגות שיזכו בך בעתיד.

הלב מתפוצץ מאהבה, תודה.

עפרי וצביקה.

מאיה וערן מספרים

אורי שלנו יקר ואהוב,
מילאת בחתונתנו תפקיד כל כך חשוב.
בחרנו בטקס שאינו שגרתי בו הכרזנו על הקמת בית משלנו,
טקס בו הצלחנו לשמר את המסורת והמנהגים עליהם גדלנו.
אנחנו שמחים כל כך ושלמים עם הבחירה החשובה,
בה אתה מצידך פעלת בשפע של מקצועיות ואהבה.
כשהקראת בקולך הנפלא את כתובתנו, לא נותרה בקהל עין אחת יבשה,
ואנחנו דמענו שנינו כשקראת לנו מרלושה ולושה.
המילים בהן בחרת היו מדויקות להפליא,
איזה כיף שבחרנו בך אותנו להשיא.
המחמאות על הטקס לא איחרו להופיע,
כנראה שעל רבים מאורחינו הצלחת להשפיע.
תודה על היותך מקצוען, יצירתי, חייכן וסופר דקדקן,
אוהבים אותך המון – מאיה וערן. 
123

ליגל ואלדר מספרים

ממליצה בחום על אורי❣️

ליווה אותנו בתהליך, היה גמיש, קשוב, נעים, קליל אך גם מרגש ובאופן כללי כל החוויה איתו מהממת עבורנו.

הטקס היה בדיוק כמו שחלמנו, כבר שבוע עבר ואנחנו עדיין מקבלים מחמאות על טקס החופה המיוחד, האישי והאינטימי שלנו.

אוהבים אותך אורי 

ליגל ואלדר

אור וערן מספרים

אהבנו את אורי מהפגישה הראשונה ולא היינו צריכים לראות יותר אף אחד. הוא משרה רוגע ובטחון שהפכו את התהליך לנעים וכיפי. על בסיס הניסיון שלו, בנינו ביחד את הטקס ויצא בדיוק מה שרצינו. הטקס היה מדויק, מקצועי ומרגש. מומלץ בחום :) תודה רבה אורי על הכל. היה מעולה. אוהבים אותך :)

גאיה ועידן מספרים

הגענו לארגון הוויה לאחר שהיינו בטקס חתונה שנערך על ידי רם אפרת. התרשמנו מאוד מהפן האישי של הטקס, ואף הלכנו להרצאה מטעמכם. לאחר סקירת אתר האינטרנט, החלטנו לבדוק עריכת טקס עם אורי שילה. אחרי פגישת היכרות קצרה, הבנו שעשינו את ההחלטה הנכונה. שמחנו לתכנן עם אורי את האופי, התוכן והתנהלות הטקס שלנו. ברגע שהחופה נגמרה, לא הפסקנו לקבל מחמאות על איכות ההנחייה, הטקסטים וההתנהלות האישית, האופן שהטקס סחף אחריו את כל המשתתפים – ובאופן כללי, כמה מרגש ויפהפייה היה. 

 

אנחנו שמחים מאוד להמליץ בחום הן על הארגון והן על אורי המקסים. 

תודה רבה על הכל, 

גאיה ועידן בנבנישתי. 

אין המלצות לעורך הטקסים