עמרי די-נור

עמרי די-נור

עוסק בהוראה של יהדות ועברית. בעל ניסיון רב בהנחיה של תהליכי למידה במסגרות אישיות וקבוצתיות, בדגש על זהות יהודית פלורליסטית. בן 32, נשוי ואב לתאומים טריים, תושב ירוחם מזה כשנתיים.

בן 34, נשוי ואב טרי לתאומים, תושב ירוחם מזה כ-4 שנים. עוסק שנים רבות בחינוך פורמאלי ובלתי פורמאלי במסגרות שונות. בוגר תואר שני במדעי הרוח באונ’ העברית ומורה לפילוסופיה ומחשבת ישראל בהכשרתי. בשנים האחרונות עסקתי בעיקר בהוראת יהדות בבתי ספר ובעבודה עם מבקשי מקלט במתקן ‘חולות’. כמו כן, אני עוסק בתחום החדשנות והיזמות החינוכית ומעורב במספר יוזמות בירוחם ומחוצה לה.
למדתי במספר בתי מדרש פלורליסטיים וריכזתי במשך זמן מסוים את הפורום לארגוני התחדשות יהודית בירושלים.  אוהב מאוד ללמוד ביחד, ובעל ניסיון רב בעבודה עם טקסטים ויצירת תהליכי למידה אישיים ומשמעותיים.
המוטו שאני מסתובב איתו בחיים הוא: ‘גדול תלמוד תורה המביא לידי מעשה’, או במלים אחרות – כיצד הופכים את החיים שלנו למבוססים על תהליך של למידה שמשנה את האופן שבו אנו פועלים בעולם. מאמין שלכל אחד מאיתנו יש מה לתקן בעולם הזה, ושהמשימה הזו מהווה חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו, כיהודים וכבני אדם.
אין המלצות לעורך הטקסים