ניר דגן

ניר דגן

יליד הארץ 1973
בוגר בית מדרש מנחים של בינה
בעל תואר ראשון בחינוך ובמדעי החיים. עוסק בפיתוח תוכנה
נשוי ואב לשלושה. מתגורר במושב רשפון

נולדתי גדלתי בישראל במשפחה חילונית.

לאחר השירות הצבאי, על פרשת דרכים, רצח ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל בשנת 1995 השפיע עלי עמוקות.  עם תום לימודי באוניברסיטת תל אביב התחלתי לעסוק בפרויקטים חברתיים וחינוכיים שונים. מילאתי מגוון תפקידים בארגוני חינוך, חברה ותרבות, ובינהם במרכז בינ”ה שם העמיקה תודעתי היהודית חילונית והתרחבו אופקי כישראלי וכיהודי מבלי ל”התחזק” רוחנית.

בשנת 2005 התחתנתי בטקס נישואים יהודי חופשי ומאותה שנה אני עורך טקסים שכאלה, בהם אין רב או רבה או סלב, ובעלי הטקס הם אלה שנמצאים במרכז.

‘הויה – טקס ישראלי’ היא מסגרת שאני גאה להיות חלק ממנה. הזוגות שאני פוגש ממלאים אותי בתחושת שליחות אנושית וחברתית. מרגשת אותי בכל פעם מחדש ההזדמנות לקחת חלק ברגע משמעותי בחייהם של אנשים סקרנים בשעה של בניית בית ומשפחה.

טקסי החופה הנפלאים האלה מתאפשרים הודות לתהליך שנקודת המוצא שלו בכל פעם היא הטקס המסורתי, ועם כל זוג וזוג מתקבלות החלטות עד כמה נשארים קרובים ועד כמה מתרחקים מהמסורת. בנוסף, היבטים אישיים של הסיפור הזוגי והמשפחתי משתלבים בכתיבת הטקס. התוצאה: טקס משמעותי, אישי ומשמח.

רגע משמעותי עבורי בטקס הוא החלפת הטבעות, משום שזו ההזדמנות שלי להביט מהצד לרגע כיצד בני הזוג לוקחים את האחריות על עצמם בעצמם.

 

נועה ונדב ממליצים

תודה ניר שגרמת ליום המיוחד שלנו להיות מושלם באמת!!

ריגשת את כל המוזמנים שלנו שהתפלאו כמה עמוק הספקת להכיר אותנו בזמן כל כך קצר אבל בעיקר ריגשת אותנו!!

כשנכנסנו לבית שלך בפעם הראשונה חשבנו לעצמנו למה אתה באמת צריך את זה? האם זו לא מעמסה שמעיקה עלייך בחיי השגרה והמשפחה העמוסים?

אבל אחרי החתונה הבנו שאת התחושה שבלגרום לזוג צעיר שמתחתן להתרגש בעוצמה הזאת כנראה קשה להחליף… אז שוב, המון המון תודה!!

ריגשת אותנו ואת קרובינו ואנחנו מאחלים לך שתמשיך לערוך טקסים  כי זו בהחלט שליחות מדהימה.

 

 

 

נועה ונדב

איריס ואמיל ממליצים

קשה להביע רגשות באמצעות מילים, בטח ובטח רגשות שמעולם לא חווית. לא ידענו לקראת מה אנחנו הולכים.

לא ידענו למה לצפות, אך ידענו שיהיה שונה ומיוחד. עד כמה מיוחד לא יכולנו לשער. עד כמה עוצמתי לא יכולנו לדמיין. עד כמה מרגש רק יכולנו לקוות.

והנה כשמגיע הערב המיוחל והמציאות עולה על כל דמיון.

וכאן אנחנו לא מדברים על התאורן או על הצלם לא על האולם או על האוכל שהוגש וגם לא על התקליטן שהבאנו במיוחד מארה”ב.

כאן אנחנו מתכוונים לבן אדם אחד ויחיד במינו שעשה את הבדל בין אירוע איכותי לאירוע שלעולם לא ישכח אותו אף אחד מהמשתתפים.

עד כמה שזה נוגע לנו בעלי השמחה, החתן והכלה, ההורים והחברים הקרובים אנו מודים לך מקרב לב על ניהול טקס כמו שמעולם לא ראינו.

גרמת לנו אושר רב.

איריס ואמיל

 

לי ודניאל ממליצים

ניר היקר, למרות שלא הייתה לנו אפשרות להתחתן בחתונה יהודית רבנית בארץ, בדיעבד לא היינו עושים דבר אחרת.

היכולת לבחור את נראות טקס החופה ביום המרגש בחיינו הינו קסום וייחודי, היכולת לתת ליקרים לנו במהלך הטקס מקום, ולשתפם כחלק פעיל ונוכח הייתה חשובה לנו מאוד וזאת מזכרת שתשאר לנו לעד.

בנימה אישית, אנו רוצים להודות לך על ההקשבה, הנתינה, העצות, ועל כך שהצלחת להיכנס לראש של כל אחד מאתנו ולעזור לנו לתרגם את המחשבות למציאות.

הטקס היה שונה, אחר וייחודי ועד היום כל הנוכחים בחתונה זוכרים זאת ודואגים לציין זאת בפנינו בהערכה והתרגשות.

לי ודניאל

 

יעל וארז ממליצים

אנחנו מרגישים שזכינו לעבור תהליך משמעותי אמתי וכנה שמושתת על למידה והבנה אמתית.

שעמדתי מתחת לחופה וכל מילה שנאמרה שם הייתה טובה אליי, מובנת לי ומתוך בחירה. שכל האנשים שהיו סביבי כולל אותך :) היו שם מתוך בחירה והרגשתי מוקפת באהבה.

מאז החתונה שלנו נתבקשתי שוב ושוב לעצב חתונות והיום זה בעצם מה שאני עושה. אני מעצבת אירועים מסוג כזה – של זוגות שמחפשים להתחתן בחתונות אינטימיות בנימה אישית ועוזרת להם לספר את הסיפור שלהם ולצקת את האופי שלהם לתוך החתונה דרך העיצוב.

מוזמן להציץ באתר שלי http://www.grilanda.net/

במסגרת העבודה שלי אני ממליצה על הוויה המון.

יעל וארז

 

מיכאל והדס ממליצים

ניר יקר, בסופו של תהליך ובתחילתה של דרך,  רצינו להגיד לך תודה ענקית.

על הדרך מלאת הידע והסובלנות, על מפגשים מלמדים ומעשירים, על כך שידעת להתאים את הטקס לכל אחד מאיתנו ולשנינו ביחד, על שעזרת לנו ליצור ולתרגם את מחשבותינו לידי מילים כתובות,

ועל כך שהפכת את הטקס המשמעותי בחיינו למרגש מאין כמוהו ,טקס אשר משקף את אמונתנו והיה בדיוק כפי שדמיינו אותו. תודה מקרב לב על הכל,

מיכאל והדס

רותם ורני ממליצים

ניר היקר, טקס החתונה שלנו היה מעל ומעבר לציפיות שלנו! תודה על הדרך שעשית איתנו כהכנה לפני הטקס ועל עריכת הטקס באופן חכם, מצחיק ומרגש.

תמשיך לעשות את מה שאתה עושה, עם אותה התלהבות מדבקת. בהערכה רבה.

רותם ורני

 

עמית ואלון ממליצים

כל מה שאנחנו עשינו איתך בפגישות שהיו לנו היה מאוד חשוב ונתן לי ולאלון תחושה של משמעות והבנת הנישואים והאקט הזה. בפגישות דיברנו עלינו כל המשפחה על המפגש ביני ובין אלו והחיבור, על מה אנחנו רוצים מהעתיד, מה אנחנו רוצים מהטקס….

אני זוכרת שדברנו על דברים שאולי זוגות לא מדברים עליהם לפני החתונה או לא חושבים עליהם לפני החתונה. ליוויתי חברה שהתחתה ברבנות והיה לי

עצוב במה הם מתעסקים. אנחנו מרגישים שעברנו תהליך של חיבור אחד לשני בהנחייתך. כל פגישה היתה בעלת משמעות וערך.

לגבי הטקס אני עדיין חושבת עליו ומתרגשת כאילו אני עכשיו עומדת עם אלון מתחת לחופה!!!

קודם כל דע לך שיש לנו כמה אנשים שהיו אורחים שלא ציפינו בכלל לראות במהלך הערב כי זה הרבה אנשים ומתרוצצים וכו וכו. דוקא האנשים האלה ניגשו אלינו בחתונה ומה שהיה להם להגיד זה לא האוכל לא המוזיקה לא השמלה לא שום דבר מהדברים הלא חשובים האלה אלא הטקס הטקס הטקס!!!

קיבלנו כל כך הרבה פידבקים טובים וחיוביים על כך שהיה מרגש ונעים ואנשים הרגישו שהם מתחברים אלינו ואל המעמד הכל כך משמח הזה!!! אני לא חושבת שיכולנו לבחור מקום אחר ואיש אחר שיערוך עבורינו ואיתנו את החוויה הזאת!

כבר המלצתי להרבה זוגות על התהליך איתכם ואיתך!  אין ספק שזאת היתה ההחלטה הכי טובה שהיתה לנו לגבי כל הערב הזה!!!

הכתובה שאנחנו ניסחנו בעצמינו, הנוכחות שלי בחתימה על הכתובה, נתינת הטבעת לאלון בעצם כל דבר היה בדרך שאנחנו רצינו לעשות וזה מה שגרם לאירוע הזה להיות היום המיוחד בחיינו!

תודה רבה על מה שהיית עבורינו ומי שתהיה עבור עוד זוגות רבים.

 

עמית ואלון

לינה ואבי ממליצים

ניר, מאד נהנינו מכל התהליך: מפגישות ההכנה, ממעמד החתימה על הכתובה וכמובן מהטקס עצמו!

זה היה מרגש מאד שהטקס היה שלנו – מתאים למה שרצינו להגיד או להשמיט ולמשמעות שהייתה בשבילנו בטקס ובמעמד.

הרגשנו ששלבי ההכנה – גם הפגישות איתך וגם הדיונים שניהלנו בעקבותן בינינו תרמו לנו מאד להבנה מעמיקה של הטקס המסורתי, להבנה וברור העמדות של כל אחד מאיתנו על הטקס והמסורת וליכולת להגיע לפשרה שתשקף את הרצונות של שנינו.

כתיבת הכתובה האישית גרמה לנו לחשוב ולדבר בפתיחות על הדברים שחשובים לנו בזוגיות, במשפחה ואיך אנחנו רואים את החיים המשותפים בעתיד. התחייבות כזאת שממש מתכוונים אליה, משמעותית הרבה יותר בעינינו מחתימה על מסמך גנרי כלשהו. ממליצים לכל זוג בלי קשר לדרך בה הוא מתחתן :)

כמובן גם על כל התהליך בהויה אנחנו ממליצים בחום. היה נעים, מרגש ומשמעותי שזה כל מה שחיפשנו בטקס :)

מקווים שבעתיד יהיו טקסים כאלה מוכרים על ידי המדינה.

לינה ואבי

אסנת ואיתי ממליצים

היתה לנו חוויה מדהימה ויוצאת דופן. המפגשים אתך הרוח והאנרגיה שהבאת העומק התכנים והחיבור אלינו הם לא מובנים מאליהם. אתה אדם  מדהים אני חייבת להגיד ואנשים לא הפסיקו לדבר על החופה המרגשת שהיתה הלב הפועם של הארוע.

שוב תודה על הכל. היתה לנו הזכות שתחתן אותנו.

אסנת ואיתי

 

קרן ועופר ממליצים

כולנו לפעמים עושים דברים “כי צריך” או “כי ככה כולם עושים”. לפעמים זה בסדר, אבל מה לגבי אחד הרגעים המשמעותיים והחשובים בחיים, חתונה?

שנינו, קרן ועופר, אדריכלית ומהנדס, מרגישים מזוהים עם הצד השפוי של המסורת היהודית – מדליקים נרות חנוכה, מתחפשים בפורים, קוראים בהגדה ואוכלים תפוח בדבש. אבל כשהתחלנו לתכנן את החתונה שלנו לשנינו היה ברור שלא נבחר באדם זר ומוזר, לבוש שחורים שאין שום קשר בין אורח החיים שלו ושלנו, להכריז עלינו כעל בעל ואישה. אדם שחי את חייו לפי אותם כללים והלכות שהיו נהוגים לפני מאות בשנים, בתקופות שבהן היה על הגבר לקנות את הכלה.

אנחנו מאמינים בשיוויון בין אישה לגבר. לשנינו יש קריירות עצמאיות ומצליחות. שנינו אוהבים את היום החופשי של השבוע אבל מצטערים שעוצרים לנו את התחבורה הציבורית בשם הדת. לכן, לא היתה לנו כוונה לעבור תחקיר ארכאי ברבנות (לא שמרנו את בתולינו לחתונה), לעבור הדרכת כלות שבה יוסבר לקרן כיצד לקבל את השבת בהדלקת נרות, ולטבול במקווה. רצינו שיחתן אותנו אדם כמונו – נאור, פתוח, שיוויוני.

ואז הגענו לניר דגן, דרך ארגון “הוויה”. לא עוד “רב” מטעם גוף מונופוליסטי. לניר יש קריירה עצמאית ומצליחה והוא מרוויח את לחמו בעבודה קשה וביושר. במקום לסיים את יום העבודה וללכת לבלות עם משפחתו, ניר משקיע את מעט הזמן שנשאר לו כדי לעשות שינוי אמיתי בחברה שלנו: לאפשר לזוגות כמוכם וכמונו להתחתן בדרך שמשקפת את תפיסת העולם שלהם, עם ברכות שמקדשות את האדם ולא את האל. עם טקס מיוחד ואישי שהזוג יוצר בהנחייתו הכל-כך נוגעת ומיוחדת, טקס שמתבסס על הטקס היהודי.

אנחנו מאמינים במדינה דמוקרטית ויהודית, כזו שמאפשרת לכל אדם לבחור באופן חופשי את סוג היהדות שהוא מעוניין לאמץ. אנחנו רוצים לנסוע לים בשבת, באוטובוס ואנחנו רוצים שהילדים שלנו יוכלו להחליט באיזו דרך הם מתחתנים, אם במוסד דתי או חילוני.

את שקוראת את הדף הזה, אתה שעומד להפוך לגבר נשוי – לכו עם הלב שלכם, ולא עם הציפיות של הסביבה. בהתחלה תצטרכו להתמודד עם שאלות מצד החברים והמשפחה, אבל ככל שתענו על יותר שאלות – ככה תבינו שאתם עושים את הדבר הנכון, בשבילכם ובשביל הקול השפוי במדינה שלנו.

תודה לך ניר. זכינו לטקס שהנחית בצורה זורמת וכיפית, לא עוד חפירה על משמעות השמות שלנו בהלכה, אלא טקס שבו העלית אחד-אחד את המשפחה והחברים לברך אותנו בצורה הכי אישית ומיוחדת שאפשר לבקש.

קרן ועופר

 

מיכל וגלעד ממליצים

בפתחן של ההכנות לחתונה שלנו עמדנו בפני דילמה קשה, פתאום הבנו שהטקס הייחודי הזה, במתכונתו הנוכחית, לא “מדבר” אלינו והרגשנו שמעבר לכך שאנחנו לא מבינים לעומק את המשמעות שלו, אין לו גם שום ביטוי המקשר אותנו לאירוע הגדול הזה.

לאחר חיפושים לא מעטים מצאנו את ארגון הויה והמנחה המדהים ניר דגן, ביצענו מספר פגישות והבנו את כל המשמעויות של הטקס, הברכות והחשיבות שלהן והתחלנו לערוך אותו, יחד עם ניר, לפי זווית ראייתנו והשקפת עולמנו. היה לנו חשוב לשמור על אלמנטים יהודיים, מסורת וכן להעצים את התחושה שזה טקס שמסמל אותנו ואת הדברים החשובים לנו. ניר היה שם בשביל להדגיש, לחדד ולהעלות דילמות (יחד עם רקע היסטורי-יהודי) עד שהגענו לנוסח המושלם מבחינתנו.

הטקס שלנו היה ברוח שלנו, יהודי-חילוני-שוויוני ולא יכולנו לבקש יותר מכך.

תודה מכל הלב מיכל וגלעד

 

נועם ויונתן ממליצים

מתחילת הדרך היה לנו מאד חשוב שטקס החתונה שלנו ידבר אלינו וישקף את השקפת עולמנו.

נפגשנו עם ניר מספר פעמים לפני הטקס והוא הקשיב לכל בקשותינו (וחששותינו).

הטקס עצמו היה שוויוני, מקסים ומיוחד. הרגשנו שיחד יצרנו טקס, אשר בנוסף להיותו מרגש וליברלי, היה ממש שלנו.

אנחנו כל כך שמחים על ההחלטה הזו שהיתה הכי חשובה שקיבלנו בכל הנוגע ל​

​חתונה, והוותה התחלה נהדרת לחיים משותפים יחד

נועם ויונתן

 

דגן ואביטל ממליצים

ניר, הייתה חוויה מרגשת לכל אורך הדרך, הלימוד ביחד אתך על הטקס היהודי, הדיון שהתעורר בעקבותיו, וההשראה לכתוב את הברכות שלנו – אם בהתחלה עוד היססנו והתלבטנו- ההמשך היה ברור.

לולא הטקס הזה כל החוויה לא הייתה מרגשת כל כך. כמעט במקרה הגענו להוויה- ובדיעבד- לא יכולים לחשוב על דרך טובה יותר להינשא. הטקס תאם את השקפת עולמינו ואת אורח חיינו.

התחברנו אליך ונהנינו מהתהליך אתך ומהתוספות החכמות והמדויקות שלך לטקס.  תגובות החברים והמשפחה היו נלהבות ביותר, בערב האירוע ובימים שאחריו.

דגן ואביטל

לי ומורן ממליצים

ניר, המפגשים אתך היו משמעותיים, עזרו לנו בתהליך האישי שעברנו והיו אף כיפיים… אתה מקסים, בעל ידע נרחב ומנחה מצוין.

ההנחיה בטקס לאחר היכרות אתנו באופן אישי, נתנה לכל הטקס משמעות אחרת.

הטקס היה תוצר סופי לתהליך משמועתי ומורכב שעברנו. הטקס קירב בינינו מאוד ועשה רק טוב לזוגיות.

לי ומורן

אוהד ותמר ממליצים

היתה לנו חתונה מדהימה, הרגשנו שהכל זרם כל כך טוב, כולם היו מאושרים ושמחים בשבילינו והייתה אוירה ממש טובה. שלא כמו בחתונות אחרות, שנינו הרגשנו, שבחתונה שלנו, גולת הכותרת היתה החופה!

ניר, אתה ריגשת, הצחקת ואותנו אפילו הפתעת. היה לנו פשוט כיף לעמוד שם בחופה, בזכותך האווירה הייתה כל כך נינוחה וטובה. אתה ריתקת את הקהל.

מתוך החופה היה אפשר לראות איך הקהל מתרגש, צמא ורוצה להקשיב. מאוד אהבנו את הפלפולים הקטנים וההפתעות שהוספת והכנסת לטקס. זה הוסיף המון תחושה של ספונטניות וכנות.

קיבלנו פידבקים מאוד חיוביים מהקהל והכי חשוב מההורים. כבר במעמד החתימה על הכתובה הרגשנו שהכיף מתחיל. תודה על כל הדרך המדהימה שעברנו ביחד, על הרצינות וההשקעה שלך בטקס ובלימוד המקורות, על זה שנשארת גם אחרי החופה לדרינק וקצת ריקודים כדי לשמוח ולשמח אותנו.

זה היה תהליך מרתק שבו למדנו הרבה על עצמינו.

נתראה בשמחות

אוהד ותמר

רוני וברק ממליצים

בהסתכלות אחורה על החתונה והטקס אני כמובן  משוכנע שזו הייתה הצורה הכי מתאימה לנו ושנינו מאד שמחים שעשינו את הטקס בצורה הזאת ובאמצעותך.

לא נשכח את החוויה הזאת. ואנשים רבים אומרים לי עד היום (כמו לדוגמא המנהל שלי) שזה היה משהו מיוחד וטוב.

לא כבד מידי ופשוט יפה וזוכרים את הטקס והחתונה כולה באופן מיוחד.

רוני וברק

הגר ודוד ממליצים

ניר, אנו מאוד מרוצים מהטקס שהיה לנו. אין ספק שהמבט האישי על הטקס הוסיף לנו חשיבות לטקס וגם היה ניכר שהנוכחים באירוע חשו בכך.

התגובות שקיבלנו היו מאוד מאוד חיוביות- הרבה אמרו שהיו מעדיפים להתחתן שוב כמונו.

ההתרגשות במעמד הייתה גדולה מאוד, והרגשנו שהנוכחים מרגישים את ההתרגשות שלנו. זה היה רגע מיוחד מאוד.

מאחלים לך הרבה הצלחה בעתיד, והמון תודה.

הגר ודיויד

חן ואמיר ממליצים

ניר, ככל שעובר הזמן אנחנו יותר ויותר שמחים על הבחירה שעשינו, על כך שבחרנו לערוך את טקס החתונה דרך הוויה וזכינו בך כעורך הטקס.

קיבלנו תגובות נהדרות מאנשים שאמרו שהיה טקס מקסים, מיוחד, אחר, כזה שיזכרו ואף פעם לא ראו.

במרחק הזמן גם הטקס עצמו וגם החוויה שהייתה לנו בבניה שלו יחד אתך הם דברים שזכורים לנו לטובה, כמשמעותיים וככאלו שיצקו תוכן שלנו לשמחה ולחגיגה שלנו.

בכל הזדמנות אני ממליצה ומפנה אל הוויה ואליך.

חן ואמיר

ענבר ועמיר ממליצים

ניר, טקס הנישואין המהמם שלנו התקיים אתמול ורצינו לשתף אותך בתחושות שלנו ושל האורחים שלנו.

רונן היה מקסים והנחה את הטקס באהבה וכישרון גדול, אנחנו הרגשנו לגמרי בבית והיה מרגש מאוד.

מבחינתנו החופה היתה חוויה מושלמת, בדיוק כמו שרצינו שתהיה והאורחים שלנו (כולל עובדי הקייטרינג, השומרים, הברמנים והחתול של השכנים…) לא מפסיקים לשבח את הטקס ואת המנחה.

רוצים כמובן להודות לך שוב על הליווי, על הרגישות והמסירות שבה אתה עושה את הדברים ועל שעזרת לנו למצוא את הדרך האישית שלנו וליצור יחד את הטקס המתאים לנו ביותר.

נהנינו מאוד מהדרך וגם מהתוצאה!

ענבר ועמיר

ענת ועומרי ממליצים

ניר היקר

מרגישים ברי מזל מהמפגש איתך.

מהר מאוד נכנסת לנו ללב,

והובלת אותנו בהרבה רגישות

וחכמה בדרך לבניית הטקס הכי מתאים ומדוייק לנו.

תודה ענקית על הדרך המעניינת והמהנה.

היה לנו תענוג להכיר אותך וכיף שאתה איתנו מתחת לחופה.

אוהבים

ענת ועומרי

אסיה ויובל ממליצים

אינספור החלטות אנו מקבלים בחיינו, ממש בכל רגע נתון, עם כל מילה שנאמרת או נכתבת. נדירות יותר הפעמים בחיינו בהן אנו מוצאים את עצמנו מגששים בעדינות למצוא את דרך האמת שלנו. לא לפגוע או להפיל אף אחד תוך כדי התקדמות, ובכל זאת, להשאר נאמנים לעצמנו.

בתוך כל החיפושים אחר אותה דרך מצאנו אותך.

ניר היקר,

אנו רוצים להודות לך על העדינות בה הושטת את ידך והזמנת אותנו לתוך הרפתקה סוערת ומרתקת. לזקק רגש כמו אהבה, סבלנות והערכה זה אתגר לא פשוט בכלל. לעצור ולבחון את הערכים שלנו, הרגשות שלנו ואפילו את העמדות הפוליטיות שלנו היה דבר הכרחי וראוי ברגע בו אנו מחליטים להתחייב אחד לשניה ולארוג את חוטי חיינו יחד ליצירת אמנות מתהווה ואינסופית.

תודה על עצירות הנשימה במרוץ המשוגע, תודה על חיוך ואנקדוטה, תודה על פתיחת הראש וספרי המסורת. הטקס היה מושלם – נעים, מצחיק, מפתיע ומייצג אותנו ברמה כמעט מוחלטת.

ניר, אתה אדם מיוחד מאוד. פתיחת הלב שלך והעשייה שלך למען שינוי חשוב ויסודי במדינה שלנו מעוררת הערכה ועל כך תודה בשמנו ובשמם של רבים שמתקשים למצוא את הדרך ואת הבטחון.

נפגש בשבילים,

יובי ואסיה

 

יניב ויואב ממליצים

ניר היקר,
כבר מהחיוך הראשון ידענו שזה זה!
תקופה ארוכה היינו בלבטים משמעותיים לגבי מנחה/ת הטקס שלנו. מתוך כל ערב החתונה, הטקס, מבחינתנו, הוא שיא ועיקר בכל התהליך הזה. לא רצינו שהוא יהיה פחות ממושלם. עבור זוג חד מיני במדינת ישראל אשר לא מכירה בנישואינו היה חשוב לנו שהטקס יקיים את אהבתנו ואת הביחד המיוחד שלנו, שיביא למרחב את אמונותינו ותקוותינו לקראת העתיד המשותף שלנו יחד כתא משפחתי ושיאחד את המשפחה והחברים שלנו איתנו יחד תוך כדי קשירת הקשר הזה.
בפעם הראשונה שנפגשנו בביתך, מיד הרגשנו בבית. הנינוחות והמשפחתיות שלך השרו בנו תחושה טובה ומוכרת.
לאורך כל התהליך שעברנו אנחנו בהנחייתך, הרגשנו שאנחנו בידיים טובות ומקצועיות. ידעת להרגיש אותנו ואת המקום שממנו באנו, ועם ההבנה הזאת שלך אותנו – השכלת להנחות אותנו בצורה הטובה ביותר.
בעצמנו הרגשנו שגם אתה מתרגש ושמח לחתן אותנו – וזה העצים עוד יותר את הערכתנו ואת השמחה שלנו שאתה איתנו.
המילים והטקס בליבנו תמיד.
וכמובן החיוך המקסים שלך!
יניב ויואב

אין המלצות לעורך הטקסים