עו”ד גבי לסקי

גבי לסקי

בעלת משרד עורכות דין ומומחית לזכויות אדם ועוסקת בעיקר בחופש הביטוי וחופש המחאה. חברת מועצת העיר תל אביב-יפו מטעם מפלגת מרצ ומכהנת כיו״ר הועדה למעמד האשה ושוויון מגדרי וכיועצת ראש העיר לענייני קיימות ואורבניות.

נולדתי במקסיקו ועליתי לישראל לפני הרבה שנים. מאז אני מעורבת בעשיה שמטרתה להפוך את ישראל למקום שטוב לחיות בו- מקום סובלני, פלורליסטי, שוויוני, דמוקרטי ורודף שלום.

אני בעלת משרד עורכות דין ואני מומחית לזכויות אדם ועוסקת בעיקר בחופש הביטוי וחופש המחאה. מייצגת חלק ניכר מהמפגינים שנעצרים ומואשמים בהפגנות של המחאה החברתית, הפגנות נגד מתווה הגז, הפגנות של האתיופים נגד אלימות משטרתית, הפגנות נגד הכיבוש ועוד ומייצגת ארגוני זכויות אדם שונים.

אני חברת מועצת העיר תל אביב-יפו מטעם מפלגת מרצ ומכהנת כיו״ר הועדה למעמד האשה ושוויון מגדרי וכיועצת ראש העיר לענייני קיימות ואורבניות.

לצערי, אני בעצמי נאלצתי להתחתן בחו״ל כי רציתי טקס אישי ושוויוני, לכן כל כך חשוב לי להיות חלק ממשפחת הויה המאפשרת לזוגות לערוך טקס ישראלי בישראל עם המשפחה והחברים.

חייה של עורכת דין לזכויות אדם מלאי מלחמות וקונפליקטים. אני לא רוצה לעסוק כל הזמן במלחמות, אני רוצה לעסוק באהבה ובבנייה, לכן אני כל כך מתרגשת כל פעם שניתנת לי ההזדמנות להיות חלק מבניית משפחה בישראל.

אין המלצות לעורך הטקסים