אלון יששכר

אלון יששכר

תסריטאי וקופירייטר. כותב, מביים ומגיש בחטיבת הדיגיטל של כאן, תאגיד השידור הציבורי.

אלון יששכר הוא תסריטאי וקופירייטר עצמאי. לצד זאת, הוא כותב, מביים ומגיש בחטיבת הדיגיטל של כאן, תאגיד השידור הציבורי. מפעם לפעם מופיע בערבי פואטרי סלאם, עם שירי ספוקן וורד שכתב.

בעל תואר ראשון בתקשורת ועיתונאות מהאוניברסיטה העברית, ובוגר לימודי תסריטאות בביה”ס לקולנוע וטלוויזיה סם שפיגל.

עוד על אלון ודברים שכתב ויצר, כאן: www.aloniswriting.com

גר בירושלים, נשוי לקרן ואבא לסטלה, הכלבה המתוקה בעולם.

אלון כותב:

להויה הגעתי אחרי רצון עמוק לקחת חלק באחת המהפכות החשובות בישראל- לאפשר לכל איש ואישה לממש את אהבתם כרצונם. גם כשאני כותב את המילים האלה בפעם האלף, מדהים אותי, בכל פעם מחדש, שדבר כל כך יסודי עבור בן אנוש, אינו ניתן כשירות בסיסי לאזרחי מדינת ישראל. לשמחתי הרבה, אין בימינו שום צורך ברבנות כדי להתחתן. כאן הויה, ואנוכי, נכנסים לתמונה. אנחנו מייצרים עבורכם מציאות חדשה שמאפשרת לכם לממש את אהבתכם – בדרך בה תבחרו.

אני עצמי התחתנתי בחתונה יהודית, ישראלית, שוויונית ומרגשת. זה היה הטקס הכי משמעותי שעשיתי בחיים, וכך הרגישה גם זוגתי. חיתן אותנו חבר יקר, ותהליך הלימוד וההעמקה בטקס ובאופיו, היה עבורנו לא פחות משמעותי ומרגש מהטקס עצמו.

את אותה החוויה אני מעניק לזוגות שאני מחתן. יחד איתכם, תוך תהליך של לימוד, הקשבה הדדית, התלבטויות והבנה עמוקה של הטקס שמתאים לכם- נגיע למעמד החופה הכי מוכנים, שמחים ושלמים עם עצמנו שאפשר. הכל כדי לחגוג בהתרגשות את תחילת החיים המשותפים.

אני מאמין שטקס החופה יכול להתבסס על הדברים הבאים, ללא סתירה ביניהם ובהרמוניה מלאה: שוויוניות, חופש, משמעות, אהבה, צחוק, כיף, יהדות, ישראליות, מסורת, אוניברסליות, שלום, וכמובן – הרבה הרבה שמחה ואופטימיות.

אם אתם מדמיינים כך את החופה שלכם – מוזמנים ליצור איתי קשר. יהיה לי לכבוד ליצור יחד אתכם, את היום המרגש והמשמעותי הזה בחייכם.

מזל טוב!

אין המלצות לעורך הטקסים